حامد بهداد

آلبوم موسیقی حامد بهداد مجوز گرفت/ «گریه بارون» در ایام فاطمیه منتشر شد

حامد بهداد

به گزارش خبرگزاران، دفتر موسیقی معاونت امورهنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در هفته پایانی آذرماه مجوز ۱۲۷ تک آهنگ و ۱۱ آلبوم موسیقی را صادر کرد.

آلبوم‌های «هزار هیچ» به خوانندگی و آهنگسازی حامد بهداد، «دقیقه ها» با صدا و آهنگ «مسعود سعادتمند»، «حرف بی حروف» به آهنگسازی تینا لاجوردیان از جمله آلبوم هایی هستند که در هفته پایانی آذر ماه مجوز انتشار گرفتند.

همچنین آلبوم «نغمه های ابیورد» با  نوازندگی دو تن از پیشکسوتان موسیقی محلی درگز محمد علمداریان و استاد حیدرعلی عاشقی  با اجرای سازهای سرنا، دهل، قشمه مجوز انتشار گرفته است.

در میان مجوزه های صادره در بخش تک آهنگ‌ها نیز می‌توان به قطعه « سردار دلها» به خوانندگی الیاس ایمانی پناه و آهنگسازی سجاد نیکو به یاد شهید سردار حاج قاسم سلیمانی و قطعه «تکنوازی سنتور، نیمه شب آذر ماه» به نوازندگی و آهنگسازی ابوالفضل صادقی نژاد اشاره کرد.

گزارش صدور مجوزهای آلبوم و تک آهنگ به صورت هفتگی در قالب خبر منتشر می شود. برای این آثار صرفا مجوز انتشار صادر شده و زمان انتشار آن در اختیار مالک اثر است.

********************************************

«گریه بارون» به مناسبت سوگواری ایام فاطمیه منتشر شد

قطعه موسیقی «گریه بارون» به مناسبت سوگواری ایام فاطمیه و یوم الله ۹ دی تولید شد.

حامد بهداد

مدیریت فرهنگی هنری منطقه ۶ با مشارکت مدیریت  موسیقی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران به مناسبت ایام سوگواری فاطمیه و یوم الله ۹ دی قطعه موسیقی «گریه بارون» را تولید کرده اند.

ملودی و آواز این قطعه از امیر حقیقت، تنظیم  از سعید عظیمی و شعر این اثر از  رضا یزدانی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *