«آمریکای هیلاری» را در شبکه مستند ببینید

به گزارش خبرگزاران، دومین قسمت از فصل چهارم برنامه تلویزیونی «به اضافه مستند» با پخش و بررسی مستند «آمریکای هیلاری» به کارگردانی دینش دسوزا از شبکه مستند پخش خواهد شد.

مستند «آمریکای هیلاری» نگاهی انتقادی به هیلاری کلینتون نامزد دموکرات انتخابات ریاست‌جمهوری ایالات متحده آمریکا دارد. این مستند در سال ۲۰۱۶ منتشر شده است.

در این قسمت و پس از پخش مستند، نشست کارشناسی برنامه با حضور الهه نوبخت، پخش‌کننده بین‌المللی فیلم مستند و محسن برمهانی، مستندساز با موضوع «توزیع و پخش بین‌المللی مستند در فضای مجازی» برگزار خواهد شد. این قسمت از برنامه «به اضافه مستند» روز سه‌شنبه ۱۳ آبان ساعت ۲۰:۳۰ از شبکه مستند پخش خواهد شد و بازپخش آن روزهای چهارشنبه ۱۴ آبان ساعت ۹ و جمعه ۱۶ آبان ساعت ۱۴ است.

«به اضافه مستند»، مجموعه برنامه تلویزیونی شبکه مستند است که به پخش مستندهای دیده نشده داخلی و خارجی در تلویزیون و بحث کارشناسی پیرامون موضوع مستند می‌پردازد. این برنامه با اجرای امین قدمی، کارگردانی محسن کریمیان و تهیه‌کنندگی یاسر فریادرس با دکوری جدید و آیتم‌های مختلف سه‌شنبه‌های هر هفته ساعت ۲۰:۳۰ روی آنتن شبکه مستند می‌رود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *