آیت‌الله مصباح

آیت‌الله مصباح در همه حالات خود را چون سربازی استوار برای ولایت هزینه می‌کردند

آیت‌الله مصباح

به گزارش حوزه احزاب خبرگزاران، جامعه جوانان متحد اسلامی با صدور پیامی رحلت فقیه وحکیم مجاهد آیت الله مصباح یزدی را تسلیت گفت. متن این پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

انا لله و انا الیه راجعون فقدان فقیه عالیقدر و عالم ربانی و فیلسوف و متفکر اسلامی حضرت آیت الله مصباح یزدی خسارت سنگینی برای جهان اسلام و امت اسلامی به وجود آورد ایشان رکن رکینی در حوزه علمیه قم بودند و آثار علمی فراوانی از خود به یاد گار گذاشتند، که قرنها محل نظر علمای اسلامی و دانشمندان و محققان خواهد بود

مرحوم حضرت آیت الله مصباح یزدی با تلاشی خستگی ناپذیر  به تربیت شاگردان و نسلی جدید از بهترین اساتید و نیروهای خوش‌فکر انقلابی حوزه همت نمودند.

ایشان با اینکه عالمی بزرگ و فقیهی وارسته بودند شجاعانه در همه حالات خود را چون سربازی استوار برای ولایت هزینه می کردند و برای جانفشانی در راه آرمان‌های امام و رهبری دغدغه مند خود را آماج حملات بدخواهان این نظام قرار می‌دادند.

جامعه جوانان متحد اسلامی  همواره توصیه های ایشان را در پیروی از حرکت هماهنگ با رهبری چراغ راه خویش می داند  و  این مصیبت جانکاه را به حضرت ولی عصر ارواحنا له الفداه و مقام معظم رهبری، شاگردان و به‌ویژه بیت معظم له  تسلیت عرض نموده و از خداوند متعال علو درجات و رضوان الهی را مسئلت می نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *