اختتامیه اولین سوگواره فیلم کوتاه «سوگ در خانه» برگزار می شود

به گزارش خبرگزاران، محمد رهبر، دبیر سوگواره «سوگ در خانه»، زمان برگزاری اختتامیه اولین سوگواره فیلم کوتاه «سوگ در خانه» را دوشنبه، ۱۲آبان ساعت ۱۹ اعلام کرد.

او با اشاره به شیوع گسترده ویروس کرونا در سراسر کشور و شرایط خاص پیش آمده توضیح داد: امسال بسیاری از رویداد‌های همگانی تحت تاثیر شیوع ویروس کرونا به صورت مجازی برگزار شدند و ما هم به صلاحدید آقای مجید مجیدی که مدیریت این رویداد را عهده‌دار هستند، تصمیم گرفتیم اختتامیه سوگواره را به صورت پخش زنده در فضای مجازی برگزار کنیم.

رهبر همچنین اضافه کرد: مراسم اختتامیه رویداد سوگ در خانه، روز دوشنبه ۱۲ آبان، از ساعت ۱۹ تا ۲۰:۳۰ به صورت زنده از صفحه اینستاگرام دبیرخانه سوگواره به نشانی @javanane_rahe_iman و همچنین صفحه اختصاصی سوگ در خانه در پلتفرم روبیکا پخش خواهد شد و علاقمندان می‌توانند بصورت آنلاین این مراسم را دنبال کنند.

در این مراسم از ۱۰فیلم برگزیده مجید مجیدی، رضا میرکریمی و نرگس آبیار به عنوان هیات داوران و همچنین ۳فیلم منتخب مردمی تقدیر خواهد شد. سوگواره «سوگ در خانه» با همت «موسسه فرهنگی خیریه راه ایمان» برگزار شده و تمامی جوایز این رویداد از سوی «نماوا» به برگزیدگان تقدیم می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *