شرایط سخت تئاتری ها

افسانه چهره آزاد: نمی شود به خاطر کرونا زندگی را متوقف کرد/ شرایط سخت تئاتری ها

شرایط سخت تئاتری ها

به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون خبرگزاری فارس، افسانه چهره آزاد، بازیگر سینما و تلویزیون که مهمان تلفنی برنامه «پنجشنبه جمعه» رادیو ایران بود، در گفت وگو با منصور ضابطیان اظهار کرد: این روزها مشغول کار در سریالی برای شبکه نمایش خانگی به کارگردانی شهرام شاه حسینی هستم. در حین کار پروتکل ها را رعایت می کنیم. فقط زمانی که جلوی دوربین می رویم نمی توانیم ماسک داشته باشیم.

وی افزود: هر روز و هر لحظه برای خانواده و برای همه اطرافیان و جهان دعا می کنم که این بیماری از بین برود. این تنها کاری است که از دستمان برمی آید.

چهره آزاد یادآور شد: رعایت کردن پروتکل های بهداشتی خیلی مهم است. گاهی ممکن است فراموش کنی. گاهی از سوپر مارکت خرید می کنیم و می گوییم برایمان بیاورند. اما باز ماسک می زنیم و فاصله را حفظ می کنیم. امیدوارم کرونا برود و برنگردد. اگر همین الان کرونا برود زمین را می بوسم و خداراشکر می کنم.

بازیگر «هم گناه» ادامه داد: اوایل شیوع کرونا برای همه خیلی سخت بود. چنگیز جلیلوند و خیلی از هنرمندان دیگر را از دست دادیم و حالمان خراب است. از طرفی کاری نمی توانیم برای این شرایط بکنیم. زمان شروع این بیماری سر کار همگناه بودم اما اواخر کار بود.

وی تاکید کرد: بعد از سریال همگناه پیشنهادهایی برای کار داشتم اما به خاطر کرونا می ترسیدم بروم. کم کم به این نتیجه رسیدم که باید زندگی کرد. نمی شود همه چیز را متوقف کرد. البته سفرها، مهمانی ها و کارهای غیرضروری را می شود لغو و ویروس را مهار کرد.

چهره آزاد در پایان گفت: اگر همین الان بشنوم که کرونا از بین رفته است واقعا شادی می کنم. بچه های تئاتر در این روزها از نظر اقتصادی شرایط سخت تری از بازیگران تلویزیون و سینما دارند.

«پنجشنبه جمعه» با اجرای منصور ضابطیان و به تهیه کنندگی زهرا قائدی هر هفته پنجشنبه و جمعه ساعت ۲۲ همزمان با پخش صوتی از رادیو ایران به صورت تصویری نیز از سایت این شبکه رادیویی پخش می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *