امینی

امینی: اردوی تیم ملی کاراته بانوان از چهارشنبه آغاز می‌شود/ عباسعلی هم در تمرینات حضور خواهد داشت

امینی

اشرف امینی در گفت‌وگو با خبرنگاران ورزشی در خصوص آغاز اردوهای تیم ملی کاراته بانوان کشورمان، اظهار داشت: قراردادی با دانشگاه آزاد اسلامی بستیم و اعضای تیم ملی بانوان از چهارشنبه ۱۹ آذر ماه در هتل فرهیختگان که مربوط به همین دانشگاه‌ است، اسکان پیدا می‌کنند. این مجموعه اتاق‌های خیلی زیادی دارد و اردونشینان برخوردی با کسی ندارند. پس از آنکه تست PCR از تمامی اعضا گرفته شد و تا زمانی که پاسخ تست‌شان بیاید، هر نفر اتاق جداگانه دارد و نفرات در قرنطینه هستند. جواب تست نفرات منفی شد، در روز پنجشنبه ۲۰ آذر ماه، تمرینات مرحله اول اردوی تیم ملی بانوان کاراته کشورمان در سالن مجموعه ورزشی دانشگاه آزاد اسلامی آغاز می‌شود.

وی ادامه داد: بازدیدی که از فضای سالن و هتل دانشگاه آزاد اسلامی داشتیم همه شرایط مناسب و ایده آل بود. بیمارستان فرهیختگان هم روبروی محل اسکان اردونشینان است.

نایب رئیس بانوان فدراسیون کاراته با اشاره به اینکه در این مرحله اردو از بازیکنان کمکی استفاده خواهد شد، گفت: با صلاحدید کادر فنی برای تمرین هر چه بهتر و تاثیرگذار ملی‌پوشان، سه حریف تمرینی را به تمرینات دعوت می‌کنیم.

امینی در مورد آخرین وضعیت حمیده عباسعلی هم خاطرنشان کرد: وی باید یک مدت کارهای فیزیوتراپی‌اش را ادامه بدهد و بعد از آن تمرین سبک را به صورت طبیعی شروع کند. به طور حتم در اردوهای تیم ملی بانوان نیز حاضر خواهد شد. پروسه شروع تمریناتش باید با آرامش پیش برود تا نتیجه بهتری حاصل شود، چون نیاز به عجله ندارد که بتواند اصولی‌تر کار کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *