انتقال تیم فوتبال بانوان بوشهر به کنگان منتفی شد/ سارگل نماینده جدید بوشهر در لیگ برتر

به گزارش خبرگزاران از بوشهر، پس از حواشی چند روز اخیر انتقال تیم فوتبال بانوان لیگ برتری بوشهر به کنگان، با پیگیری‌های امیر حسین محتشم رئیس هیات فوتبال و ورود اسپانسر انتقال این تیم به کنگان منتفی شد و این تیم در فصل جدید لیگ برتر با نام باشگاه سارگل بوشهر وارد رقابت‌ها خواهد شد.

علیرضا چهارمحالی مدیر عامل جدید این باشگاه در گفت‌وگو با خبرنگاران در این خصوص اظهار داشت: ما پس از ورود به عرصه فوتبال و خرید امتیاز نماینده آبادان با نام تیم ملوان بندر گناوه وارد فوتبال ساحلی آقایان شدیم ولی با تماسی که آقای محتشم مبنی بر پوشش تیم فوتبال بانوان داشتند ما به این عرصه هم ورود کردیم تا خدمتی به جامعه فوتبال بانوان کرده باشیم.

وی با بیان اینکه قطعاً نمی‌توان به تنهایی تیمداری کرد اظهار داشت: انتظار داریم افراد دیگری که توان بالایی دارند هم صدای ما را شنوند و پای کار آمده تا بتوانیم این راه سخت و دشوار را ادامه بدهیم و امیدواریم مسؤولین استانی نیز ما را یاری کنند.

چهار محالی در ادامه اضافه کرد: فوتبال بانوان بر خلاف مردان از حساسیت بیشتری برخوردار است و حواشی زیادی نیز دارد و می‌بایست با یک برنامه ریزی اصولی جلو برویم تا حرف‌های زیادی برای گفتن داشته باشیم.

مدیر عامل باشگاه سارگل بوشهر در خصوص هدفگذاری این باشگاه در فوتبال بانوان تصریح کرد: هدف ما یک دوره پنج‌ساله است و قصد داریم از پایه این کار را استارت بزنیم تا یک تیم بزرگسالان قوی را آماده کنیم چون بانوان بوشهری پتانسیل بالایی دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *