بارسلونا

بارسلونا از خرید مدافع پپ هم منصرف شد ؛ پول نداریم!

بارسلونا

به گزارش خبرگزاران، روز گذشته خوان لاپورتا جلسه‌ای با ۲ نامزد دیگر انتخابات (فونت و فرکسا) و ریاست کنونی باشگاه (تاسکتس) گذاشت و در خصوص خرید «اریک گارسیا» در پنجره زمستانی صحبت کرد.

همه در این جلسه به توافق رسیدند که با توجه به مشکلات اقتصادی بارسا و نبود هیچ پولی، خرید چنین بازیکنی که در تابستان قراردادش به پایان می‌رسد، عقلانی نیست.

به همین دلیل باشگاه بارسلونا از خرید زمستانی اریک گارسیا منصرف شد تا در پایان فصل و با اتمام قرارداد این بازیکن با منچسترسیتی، او را به صورت رایگان به نیوکمپ بیاورد.

بارسلونا می‌داند هیچ پولی برای پرداخت هزینه خرید بازیکن ندارد. خرید اریک گارسیا از سیتی برای بارسا نزدیک به ۶ میلیون یورو خرج برمی داشت اما وضعیت اقتصادی باشگاه به گونه‌ای نیست که چنین خرجی انجام شود.

این تصمیم در حالی گرفته شده که رونالد کومان بارها در نشست‌های خبری خود از لزوم خرید یک مدافع و یک مهاجم صحبت کرده است. پیکه مصدوم شده و لنگله بسیار پر افت و خیز در هفته‌های اخیر بازی کرده است. اکنون رونالد آراخو و اسکار مینگوئزا به مدافعان دیگر بارسلونا بدل شده‌اند. البته بازگشت اومتیتی نیز توانسته کمی به خط دفاعی بارسلونا نیرو اضافه کند.

به نظر می‌رسد با توجه به مسائل اقتصادی باشگاه بارسلونا، کومان هیچ خریدی در پنجره زمستانی نداشته باشد و تا انتهای فصل با این مجموعه بازیکنان برای کسب قهرمانی تلاش کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *