بازیکنانی که قراردادشان را یک طرفه فسخ کردند تحت چه شرایطی قراردادهایشان ثبت می شود؟

فریبرز محمودزاده در گفت و گو با خبرنگاران ورزشی ، درباره اینکه آیا قرارداد بازیکنان با باشگاه جدیدشان درحالی که پرونده آنها به دلیل فسخ قرارداد با باشگاه مبدا در کمیته وضعیت بازیکنان مفتوح است، ثبت می شود، اظهار داشت: فسخ یک طرفه عملی است که از سوی یک طرف انجام می شود و توافقی نیست. به همین دلیل در صورت طرح شکایت از وی این پرونده تا زمان صدور رای در کمیته وضعیت مفتوح می ماند.

وی افزود: با این وجود اگر فسخ یک طرفه بازیکن مثل سعید واسعی، محمد قنبری، رشید مظاهری و بابک مرادی در سازمان لیگ ثبت شده باشد، مشکلی برای ثبت ندارند به این شرط که پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه مبدا باز باشد و این بازیکنان هم مجوزهای لازم را برای ثبت قرارداد از کمیته وضعیت بگیرند. البته این موضوع هم به مسئولیت خود بازیکن و باشگاه دارنده بازیکن انجام می شود.

مسئول کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ گفت: در حال حاضر هم اگر پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه استقلال باز شود و مجوزهای لازم از کمیته وضعیت برای ثبت قرارداد مظاهری و مرادی اتخاذ شود مشکلی برای ثبت قرارداد آنها با استقلال نیست. تراکتور هم این حالت را دارد و در صورت باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی خود و کسب مجوزهای لازم، برای ثبت قرارداد محمد قنبری و سعید واسعی مشکلی ندارد.

محمودزاده اضافه کرد: بازهم می گویم مسئولیت ثبت قرارداد این بازیکنان با خودشان و باشگاه جدید است و امکان دارد فسخ یک طرفه و ثبت قرارداد برای آنها عواقب حقوقی داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *