بخش عمده خواسته‌های خطیبی تامین شد/ اعلام زمان بازگشت سرمربی به تمرینات آلومینیوم

به گزارش خبرنگاران ورزشی ، بازیکنان تیم فوتبال آلومینیوم اراک پس از پشت سر گذاشتن حدود دو هفته پر تنش اکنون زیر نظر کادرفنی تمریناتشان را به طور منظم برگزار می‌کنند تا برای بازی هفته دوم مقابل سپاهان به آمادگی لازم برسند.

با جذب ۴بازیکن با تجربه لیگ برتری (محسن ربیع‌خواه، محمدایرانپوریان، مرتضی آقاخان و جابر انصاری) بخش عمده‌ای از درخواست‌های رسول خطیبی برآورده شده و به همین خاطر سرمربی تیم آلومینیوم اراک پس از چند روز دوری قرار است از فردا در تمرینات تیم حاضر شود.

واریز پیش پرداخت قرارداد اعضای تیم شامل کادرفنی و بازیکنان، بخش دیگری از خواسته‌های خطیبی است که قرار است مدیران باشگاه به زودی آن را عملی کنند تا دغدغه‌های سرمربی برای ادامه مسابقات لیگ برتر کاهش پیدا کند.

شاگردان خطیبی امروز در آزمایشات پزشکی مرکز ایفمارک حاضر شدند و قرار است نتیجه این معاینات امروز به دست کادرفنی تیم برسد تا آن‌ها بررسی دقیقی از وضعیت جسمانی بازیکنان تیم داشته باشند.

تیم آلومینیوم اراک طبق برنامه قرار است روز پنجشنبه ۲۹آبان به مصاف سپاهان برود و به همین خاطر مسئولان این تیم در تلاش برای برنامه ریزی سفر به اصفهان در یکی از روزهای سه شنبه یا چهارشنبه هفته جاری هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *