برگزاری سلسله نشست‌های تببین ابعاد سیاسی و اقتصادی نظام سلطه

به گزارش خبرنگاران تشکل‌های دانشگاهی ، سلسله نشست‌های تببین ابعاد سیاسی و اقتصادی نظام سلطه به همت جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه تهران برگزار می شود.

عرفان غلامعلی زاده مسئول روابط عمومی جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه تهران در این باره به خبرنگار خبرگزاری فارس، گفت: سلسله نشست های تببین ابعاد سیاسی و اقتصادی وعلمی ونظامی، نظام سلطه به همت جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه تهران برگزار می شود.

مسئول روابط عمومی جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه تهران، ادامه داد : به مناسبت ۱۳ آبان ماه و روز مبارزه با استکبار و‌ همچنین با توجه به همزمانی انتخابات ۲۰۲۰ آمریکا با این ایام تصمیم داریم با به شرح و تفصیل تقابل دو نظام جهانی کنونی یعنی نظام سلطه و اسلام بپردازیم. اهمیت فهم این تقابل و شناخت درست از این دو نظام می تواند هم باعث بصیرت افزایی شود و هم جبهه گیری ما را در مقابل افراد مختلف مشخص می کند.

 وی افزود: برای مثال همان گونه که مقام معظم رهبری در دیدار اخیر خود مطرح کردند ، سیاست های ما  در قبال آمریکا با رفت و آمد اشخاص تغییر نمی کند چرا که سیاست ، سیاست سلطه گری و تجاوز به حریم کشور هاست و این سیاست یکی از شاخصه های نظام سلطه است‌.

غلامعلی زاده با بیان اینکه ما باید همیشه این تقابل در جلوی چشمان خود ببینیم و از آن غافل نشویم، افزود: اگر واقعا این تقابل و این جنگ که جنگ اراده هاست به معنای واقعی درک شود شاید بتوان معنی واقعی بسیاری از اتفاقات جهان را درک کرد و آن جاست که حرف از مذاکره زدن با بعضی از این سران نظام سلطه کمی جای تامل داشته باشد.

این فعال دانشجویی گفت: در این دوره خانم علاسوند با موضوع زن در غرب، خانم روح افزا با موضوع نظام سلطه و بحران جمعیت و خانواده و حجت الله عبدالملکی با موضوع بررسی نظام سلطه از بعد اقتصادی سخنرانی خواهند کرد.

وی در پایان اظهار داشت: این نشست ها هم به صورت زنده از صفحه اینستاگرام و هم خلاصه این نشست ها در صفحه آپارات جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه تهران قابل مشاهده و بارگیری است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *