بازی های ۲۰۲۰

برگزاری نشست تخصصی ستاد بازی های ۲۰۲۰ با فدراسیون قایقرانی و وزنه‌برداری

 بازی های ۲۰۲۰

به گزارش خبرگزاران، در ادامه نشست های تخصصی ستاد بازیهای المپیک ۲۰۲۰، نشست فدراسیونهای وزنه برداری و قایقرانی برگزار شد.

در بخش نخست این نشست تخصصی که با حضور نصراله سجادی سرپرست کاروان ایران، پیمان فخزی، علیرضا رحیمی، محسن رضوانی، فرید فتاحیان و علی رغبتی ( نماینده وزارت ورزش ) و رئیس فدراسیون وزنه برداری به همراه سرمربی تیم ملی برگزار شد، در ابتدا گزارشی از برنامه های فدراسیون وزنه برداری در راستای کسب سهمیه المپیک توسط رئیس و سرمربی تیم ارائه شد.

در ادامه مسئولان ستاد بازیهای المپیک ۲۰۲۰ضمن اعلام حمایت های مالی این ستاد برای حضور هر چه بهتر و موفق تر در رویدادهای پیش رو جهت کسب سهمیه و بازیهای المپیک، در خصوص مشکلات پیش رو جهت کسب سهمیه در وزن ۹۶ کیلو گرم دغدغه های خود را اعلام کردند و خواستار توجه بیشتر فدراسیون در این خصوص شدند.

در بخش بعدی نشست تخصصی اعضای ستاد بازیهای ۲۰۲۰ با رئیس و سرمربیان تیم ملی روئینگ فدراسیون قایقرانی برگزار شد.

در ابتدا گزارشی از برنامه های فدراسیون در راستای کسب سهمیه المپیک توسط رئیس فدراسیون ارائه شد و پس از آن در خصوص نحوه اجرای برنامه های پیش بینی شده در این گزارش بحث و تبادل نظر میان اعضا ستاد و مسئولین فدراسیون صورت گرفت. مسئولین فدراسیون قایقرانی در همین نشست احتمال کسب سهمیه بازیهای المپیک را ۱۰۰ درصد اعلام کردند.

در پایان مسئولین ستاد از مجموع بررسی های صورت گرفته در برگزاری اردوهای منسجم در فدراسیون قایقرانی و پیشرفت برنامه های تدوین شده اعلام رضایت کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *