سرمربى تیم ملى فوتبال جوانان

تماس سرمربی تیم جوانان با مربیان باشگاهی برای معرفی بازیکن شایسته

سرمربى تیم ملى فوتبال جوانان

به گزارش خبرگزاران،  داوود مهابادى با بیان این موضوع اظهار داشت:خوشبختانه در روزهاى گذشته با مربیان مختلف باشگاهها در لیگ برتر و حتى لیگ دسته اول گفت و گو کردیم و از آنها درخواست کردیم تمامى نفرات مستعد و توانمند این رده سنى را به ما معرفى کنند.

وی افزود: من پیش از این با آقاى پورموسوى سرمربى سابق تیم ملى جوانان هم صحبت کردم و از زحماتش تشکر کردم. خوشبختانه مربیان قبلى تیم ملى جوانان استعدادیابى خوبى انجام داده و نفرات شایسته اى را انتخاب کرده اند. تلاش ما هم این است که استخوان بندى این تیم حفظ شود اما از طرفى هیچ بازیکن شایسته اى را هم نادیده نمى گیریم.

مهابادى اضافه کرد:تیم جوانان ظرفیت بسیار خوبى دارد و بخش زیادى از ترکیب نفرات تیم مشخص شده اما در چند پست مى توانیم این تیم را تقویت کنیم و با تعامل باشگاهها مى خواهیم هیچ بازیکن شایسته اى از چشم کادر فنى دور نماند.

سرمربى تیم ملى جوانان پیرامون روند آماده سازى و برنامه هاى این تیم گفت:با همکارى و تلاش مسئولین فدراسیون به دنبال برگزارى بازى هاى تدارکاتى همچنین اردوهاى مناسب در فرصت باقیمانده هستیم و البته سعى مى کنیم با رعایت کامل پروتکل هاى بهداشتى با شرایط مناسب براى حضور در مسابقات آماده شویم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *