توضیحات ماشین‌سازی در مورد خروج نام دو بازیکن از لیست بازی با شهرخودرو و ادبیات ناپسند سرمربی این تیم

به گزارش خبرنگاران  ورزشی ، باشگاه ماشین سازی تبریز با انتشار اطلاعیه‌ای توضیحاتی را در خصوص خروج نام دو بازیکن این تیم از لیست بازی مقابل شهرخودرو و همچنین رفتار سرمربی سبزپوشان در نشست خبری پس از این مسابقه منتشر کرد.

در اطلاعیه ماشین سازی آمده است:

“صحبت های سرمربی تیم ماشین سازی تبریز در نشست خبری بعد از دیدار شهرخودرو – ماشین سازی حامل جملاتی بود که این باشگاه لازم می‌داند توضیحاتی را به جهت روشنگری افکار عمومی اعلام دارد.

تیم ماشین سازی تبریز قبل از سوت آغاز دیدار با شهر خودرو لیست بازیکنان را به نماینده فدراسیون تحویل و یازده بازیکن اصلی جهت گرم کردن وارد زمین شدند ولی متاسفانه به ما اعلام شد که با اعلام ایفمارک شش بازیکن ما باید از لیست خارج شوند که این موضوع تمرکز تیم را برهم زد و رایزنی مدیران این باشگاه در نهایت به صدور مجوز موقت برای چهار بازیکن ختم شد ولی در نهایت فرشاد اسدی و داوود شاهوراقی اجازه حضور در بازی را نیافتند.

در عمل ما دو بازیکن خود را از لیست خارج کرده بودیم ولی اتفاقات موجود تمرکز شش بازیکن و در مجموع تمرکز تیم را گرفته بود و ما از چهار بازیکن دیگر یز به دلیل عدم تمرکز کافی و احتمال وقوع مصدومیت ناشی از حضور در میدان با دغدغه فکری نتوانستیم در ترکیب خود استفاده کنیم.

تمامی اتفاقات تنها دقایق کوتاهی مانده به سوت آغازین بازی رخ داده بود و سرمربی جوان این تیم نیز با تغییرات گسترده در ارنج تیم مواجه بوده است که باعث برهم خوردن تاکتیک تیمی و برنامه های تمرینی شده بود و نتیجه بدست آمده در این دیدار که تاثیر گرفته از اتفاقات قبل از بازی بوده است فشار روانی بر سرمربی تیم وارد کرد تا باعث صحبت های تند در نشست خبری شده باشد.

باشگاه ماشین سازی به هیچ عنوان ترک ادب بر هیچ شخصیتی را تائید نمی کند و وحید بیاتلو نیز تحت تاثیر اتفاقات و فشار روانی حاصل از آن قرار گرفته بود و غافل از اینکه در بهبه‌ی آغازین مسابقه و موضوع عدم مجوز توسط ایفمارک با موضوع دو بازیکن از لیست خارج شده متفاوت بوده است که به درستی اعلام نشده بود و ما بعد از نشست خبری متوجه این موضوع شده‌ایم که دو بازیکن یاد شده ( اسدی و شاهوراقی) سال گذشته با قراردادی یک ساله به نود ارومیه پیوسته‌اند و در پایان فصل نیز با استناد به قرارداد امضا شده خود با ماشین سازی قرارداد امضا کرده‌اند ولی متاسفانه قرارداد ثبتی در فدراسیون دو ساله بوده و این موضوع باعث عدم صدور مجوز بازی شده است. بازیکنان ماشین سازی نیز اعلام داشتند که قرارداد ثبتی دو ساله با اطلاع آنان نبوده است.

با تمامی این تفاسیر اتفاقات ناخوشایندی از زمان قبل از آغاز این دیدار آغاز و تا پایان نشست خبری ادامه یافت که ضمن روشنگری افکار عمومی از تمامی اهالی فوتبال و زحمتکشان صدیق ایفمارک، سازمان لیگ، فدراسیون فوتبال و اهالی فوتبال عذرخواهی می شود.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *