تولید انیمیشن

تولید انیمیشن‌های جدید برای تابستان ۱۴۰۰/ قصه گوسفندی که زیر آب زندگی می کند!

تولید انیمیشن

«پوریا سازگار» مدیر گروه کودک مرکز پویانمایی صبا در گفت و گو با خبرنگاران رادیو و تلویزیون ، با اشاره به انیمیشن های جدیدی که در این مرکز برای کودکان ساخته شده است، گفت: به تازگی تولید انیمیشن هایی برای پخش در تابستان ۱۴۰۰ آغاز شده است.

وی در توضیح این آثار نیز افزود: «دنیای آبی» نام مجموعه انیمیشن جدیدی است که به تازگی تولیدش را از سر گرفتیم. داستان این انیمیشن در محله ای زیر دریا می گذرد. حیواناتی در همسایگی هم زندگی می کنند، مثل گوسفند، گوزن و … که همگی باله داشته و شنا می کنند.

وی با اشاره به زیبایی این مجموعه نیز بیان داشت: زیبایی این مجموعه این است که حیواناتش دو زیست هستند و هم در خشکی و هم در آب زندگی می کنند. این حیوانات ضمن دریایی بودن خصیصه های حیواناتی که در خشکی دارند را نیز دارند.

سازگار همچنین ادامه داد: در هر قسمت از این مجموعه برای هر کدام از شخصیت ها مشکلی پیش می آید که همگی در جهت رفع آن مشکل تلاش می کنند. شخصیت اصلی، گوسفند ماهی کوچک است که به همراه برادر و دوستانش ماجراهایی تجربه می کند و در این مسیر مهارت های لازم جهت حل مشکلات را کسب می کنند. دیگر ویژگی هایی که او در این راستا به دست می آورد توانایی مشاهده و ایجاد خلاقیت جهت فعالیت های گروهی است.

وی در ادامه نیز عنوان داشت: انیمیشن «دنیای آبی» به کارگردانی مهدی خرمیان در ۵۲ قسمت  دقیقه ای با فرمت خروجی ۴k در مرحله تولید است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *