لیگ قهرمانان آسیا

جزئیات برگزاری لیگ قهرمانان آسیا در سال ۲۰۲۱ اعلام شد

لیگ قهرمانان آسیا

به گزارش خبرگزاران  امیرعلی حسینی درباره وضعیت برگزاری رقابت‌های فصل ۲۰۲۱ لیگ قهرمانان اظهار داشت: با تصمیم کنفدراسیون فوتبال آسیا، مسابقات لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۱ به صورت متمرکز برگزار خواهد شد.  بر اساس نامه ارسالی از کنفدراسیون فوتبال آسیا به فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران، قرار است فصل بعدی این مسابقات، همانند سال ۲۰۲۰ به صورت متمرکز و در یک کشور برگزار شود.

وی افزود: کارگاه آموزشی لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۱ در تاریخ ۱۵ بهمن ۹۹ مطابق با ۳ فوریه ۲۰۲۰ به صورت آنلاین برگزار خواهد شد و جزئیات شرکت در کارگاه آموزشی و اطلاعات تکمیلی مربوط به آن متعاقبا از سوی AFC اعلام می‌شود.

مسئول امور بین الملل باشگاه پرسپولیس تصریح کرد: بر همین اساس، فرمت و تقویم مسابقات لیگ قهرمانان آسیا در منطقه غرب این قاره، با دیدارهای پلی‌آف آغاز می‌شود. دیدارهای پلی آف در تاریخ ۷ آوریل مطابق با ۱۸ فروردین سال ۱۴۰۰ انجام می‌شود.

حسینی ادامه داد: دیدارهای مرحله گروهی در ۶ مسابقه، به صورت متمرکز از ۱۴ الی ۳۰ آوریل برابر با  ۲۵ فروردین لغایت ۱۰ اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۰ برگزار خواهد شد. همچنین مرحله یک هشتم (راند شانزدهم) به صورت تک بازی در تاریخ‌های  ۱۳ و ۱۴ سپتامبر برابر با  ۲۲ و ۲۳ شهریور سال ۱۴۰۰ برگزار می‌شود. سپس مرحله یک چهارم نهایی به صورت تک بازی در مورخه ۲۷ و ۲۸ سپتامبر برابر با ۵ و ۶ مهر ماه سال ۱۴۰۰ برگزار خواهد شد.

وی تصریح کرد: بازی نیمه نهایی اول ۱۹ اکتبر برابر با ۲۷ مهر ماه و نیمه نهایی دوم ۲۶ اکتبر برابر با ۴ آبان ماه ۱۴۰۰ انجام می‌شود. فینال اول این رقابت‌ها در تاریخ ۲۱ نوامبر برابر با ۳۰ آبان ۱۴۰۰ و فینال دوم در ۲۷ نوامبر برابر با ششم آذر ماه سال ۱۴۰۰ برگزار خواهد شد.

از ایران، تیم‌های پرسپولیس و تراکتورسازی به صورت مستقیم در این رقابت‌ها حضور خواهند یافت و تیم‌های استقلال تهران و فولاد خوزستان پس از دیدار در مرحله پلی آف و برتری مقابل حریفان خود، در این مسابقات شرکت خواهند کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *