فخری زاده

خون شهیدانی چون فخری‌زاده بن‌مایه‌ تقویت اراده و پیمایش پرسرعت‌تر مسیر خواهد شد

فخری زاده

به گزارش حوزه احزاب خبرگزاران، جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی به مناسبت شهادت شهید فخری‌زاده بیانیه‌ای منتشر کرد. متن بیانیه به شرح ذیل است:

شهادت ملت ایران را تکثیر می‌کند. اراده‌اش را برای مبارزه با سیه باطلان جزم‌تر می‌نماید. ترور بهترین فرزندان این ملت از سوی سیه‌دل‌ترین حیوانات انسان‌نما، نشانگر بلندی منطق این ملت متمدن و پرسابقه.

جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی شهادت شهید فخری‌زاده را به خانواده مکرمش، ملت بزرگ ایران و رهبری معظم انقلاب اسلامی تسلیت می‌گوید و به آنان‌که با خبر انتخاب رئیس‌جمهور دموکرات در مهد شیطان بزرگ قند در دلشان آب شد، ناصحانه متذکر می‌شود، اگر واقعاً خود را به خواب نزده اید و راه تغافل را پیشه نکرده‌اید و قصد خیانت ندارید، به روی کار آمدن عمروعاص‌صفتان زمانه با تمسک به اوهام خویش را  فرصت نخوانید و بی‌آنکه توصیه‌های مشفقانه و حکیمانه‌ی ولی امت را نصب‌العین قرار دهید، دوباره با اشتیاق آهنگ افتادن در دام دشمن، با نام ‌زیبای مذاکره و برجام دیگری را نکنید.

جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی ضمن بزرگداشت این شهادت عظیم، یک بار دیگر اعلام می‌کند بر عهد خویش در استمرار راه شهیدان صادق امت و تبعیت از سیره‌ی امامین انقلاب، دوشادوش اقشار مومن ایران‌زمین ثابت و استوار خواهد ماند. شک نداریم خون شهیدان عالم و عامل چون فخری‌زاده بن‌مایه‌ی تقویت اراده و پیمایش پرسرعت‌تر مسیر خواهد شد و به حول و قوه الهی انتقام سختی در انتظار دشمنان و مزدوران رذل آنان خواهد بود.

همه عالمیان خوب بدانند ملت ایران نه از کشته شدن می‌ترسد و نه راه درستش را رها خواهد کرد. هدف قرار دادن عالمان و دانشمندان این امت بهترین دلیل است که ملت بزرگ ایران نماینده‌ی سپاه نور در برابر جنود ابلیسی ظلمت و جهالت مدرن است و این مبارزه تا تحقق قطعی وعده‌ی الهی بر اعلای کلمه‌ی حق در برابر باطل ادامه خواهد یافت.

والسلام‌علیکم و رحمهالله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *