دبیرهیات فوتبال تهران

دبیرهیات فوتبال تهران: برنامه مسابقات پایه نیازی به ابلاغ ندارد/پرسپولیس نیم فصل قراردادها را ثبت کند

دبیرهیات فوتبال تهران

به گزارش خبرنگاران  ورزشی ، هیات فوتبال استان تهران برنامه مسابقات لیگ رده های مختلف پایه این استان را در سایت خود منتشر کرده و طبق این برنامه هفته اول رده بزرگسالان ۲۵ آذر، امید ۲۶ آذر، نونهالان و جوانان ۲۷ آذر و نوجوانان ۲۸ آذر برگزار می شود.

البته برگزاری قطعی مسابقات در این تاریخ ها بستگی به نظر ستاد ملی مقابله با کرونا در ورزش هم دارد و در صورت صدور مجوز، رقابت ها در همین تاریخ برگزار می شود.

با این وجود ابلاغ نشدن تاریخ برگزاری مسابقات به برخی باشگاه ها ابهام هایی را ایجاد کرده است.

عباس تیموری دبیر هیات فوتبال استان تهران در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری فارس، درباره تاریخ شروع مسابقات رده های سنی در این استان اظهار داشت: ما این تاریخ ها را اعلام کرده ایم اما برای شروع مسابقات در تاریخ های اعلام شده تابع نظر ستاد کرونا هستیم.

وی درباره اینکه با توجه به تعطیلی تمرینات تیم های پایه به دلیل شیوع ویروس کرونا احتمال تغییر در تاریخ آغاز مسابقات وجود دارد، گفت: قرار بود محدودیت های کرونایی تا ۱۴ آذر باشد. ضمن اینکه تیم ها قبل از شروع محدودیت های جدید در حال برگزاری تمرینات و بازی های تدارکاتی بودند. با توجه به ممنوعیت برگزاری تمرینات تا تاریخ ۱۴ آذر ما هم تاریخ برگزاری مسابقات خود را ۲۵ آذر اعلام کردیم تا تیم ها تقریبا ۱۱ روز برای حضور در مسابقات آماده کنند.

دبیر هیات فوتبال استان تهران درباره اینکه آیا این تاریخ به باشگاه ها ابلاغ شده است، عنوان کرد: نیازی نیست این تاریخ به تیم ها ابلاغ شود و از طریق سایت خودمان برنامه مسابقات را اطلاع رسانی می کنیم. برنامه ای هم که روی سایت منتشر می شود، به معنی ابلاغ است. به باشگاه ها تمام مراحل نقل و انتقالات و ثبت و صدور کارت ها را اعلام کرده ایم.

تیموری ادامه داد: حتی سازمان لیگ هم برای اعلام تاریخ مسابقات به باشگاه نامه نمی زند. بلکه وقتی برنامه روی سایت منتشر می شود باشگاه ها به آن استناد می کنند. نیازی نیست به تک تک باشگاه ها نامه بزنیم که در فلان تاریخ بازی دارند. با توجه به اینکه احتمال می دهیم محدودیت ها تکرار و تشدید شود شاید مسابقات را ۱۰ روز یا ۲ هفته به تعویق اندازیم که آن هم با نظر ستاد ملی مقابله با کرونا انجام می شود.

وی افزود: اکنون شرایط خاص است و امیدواریم با بهتر شدن وضعیت بتوانیم مسابقات را در همان تاریخ اعلام شده برگزار کنیم اما اگر تیم ها احساس کنند این ۱۱ روز کم است  و متقاضی تعویق بازی های خود شوند می توانیم یک هفته به آنها فرصت بدهیم تا با ۱۵،۱۶ روز آماده سازی بازی های خود را برگزار کنند.

وی درباره آخرین فرصت باشگاه هایی مانند پرسپولیس برای ثبت قرارداد بازیکنان تیم های پایه توضیح داد: زمان نقل و انتقالات اواسط آبان به اتمام رسیده و باشگاه پرسپولیس هم باید قرارداد نفراتی که تاکنون قراردادشان ثبت نشده را در نیم فصل ثبت کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *