لیگ قهرمانان آسیا

دعوت از تیم های ایرانی برای جزئیات میزبانی لیگ قهرمانان آسیا/ تمدید استفاده از ۵ تعویض برای فصل جدید

لیگ قهرمانان آسیا

به گزارش خبرگزاران، مراسم قرعه‌کشی رقابت‌های لیگ قهرمانان ۲۰۲۱ آسیا، روز چهارشنبه ۸ بهمن ماه ۱۳۹۹ برابر با ۲۷ ژانویه ۲۰۲۱ به صورت آنلاین برگزار خواهد شد.

بر همین اساس، نامه دعوت جهت درخواست میزبانی و سایر جزئیات میزبانی پس از قرعه کشی مرحله گروهی، به فدراسیون‌های شرکت کننده ارسال می‌گردد. همچنین کارگاه آمورزشی این مسابقات، روز چهارشنبه ۱۵ بهمن ماه ۱۳۹۹ برابر با ۳ فوریه ۲۰۲۱ برگزار خواهد شد.

همچنین کنفدراسیون فوتبال آسیا طی نامه ای به فدراسیون فوتبال و باشگاه پرسپولیس اعلام کرد: مطابق بخشنامه شماره ۲۱ بورد بین‌المللی فوتبال (IFAB) به تاریخ ۱۸ دسامبر ۲۰۲۰ (۲۸ آذر ۱۳۹۹) هیات رئیسه (BoD) IFAB این اصلاحیه موقت را برای مسابقات باشگاهی داخلی و بین المللی که قرار است تا ۳۱ دسامبر ۲۰۲۱ (۱۰ دی ماه ۱۴۰۰) تکمیل شود و مسابقات تیم‌های ملی که قرار است تا ۳۱ جولای ۲۰۲۲ (۹ مرداد ۱۴۰۱ ) به پایان برسد، تمدید کرد.

بر همین اساس، پس از تصمیم اتخاذ شده در ۲۵ ژوئن ۲۰۲۰ (۵ تیر ماه ۱۳۹۹) جهت اجرای اصلاحیه موقت؛ با اجازه دادن به تیم‌ها برای استفاده حداکثر از ۵ تعویض در مسابقات باشگاه‌های آسیا AFC 2020، کمیته متعاقبا تصمیم گرفت اجرای اصلاحیه موقت در قانون ۳ را برای مسابقات ذیل تمدید نماید:

*لیگ قهرمانان آسیا۲۰۲۱

*مسابقات باشگاهی کاپ آسیا ۲۰۲۱

*مرحله نهایی مسابقات انتخابی جام ملت های ۲۰۲۳ چین

*سایر مسابقات تیم‌های ملی که در بازه زمانی اصلاحیه تمدید شده فوق برگزار می‌گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *