بسیج اساتید

دوره‌های آموزشی شبکه‌های ملی و استانی قدرت نرم استادان دانشگاه‌ها برگزار می‌شود

 بسیج اساتید

حسین عبداللهی‌فر معاون بررسی و گفتمان سازی سازمان بسیج اساتید کشور در گفت‌وگو با خبرنگاران تشکل‌های دانشگاهی، اظهار داشت: همزمان با ایام الله ۹ دی و سالگرد شهادت سر افرازانه سردار بین‌المللی جبهه مقاومت، دوره‌های آموزشی مدیران چهارگانه و مسئولان گروه‌های پایش و اعضای شبکه ملی و استانی قدرت نرم در آینده نزدیک شروع می‌شود.

وی افزود: در این دوره‌ها که به صورت مجازی برگزار می‌شود حدود ۱۵۰۰ نفر از استادان دانشگاه‌های کشور جهت مهارت افزایی و دانش تخصصی حوزه کاری خود شرکت می‌کنند.

مسئول معاونت بررسی و گفتمان سازی تأکید کرد: چنین دوره‌هایی در این سطح از فراگیران و ابعاد علمی و تخصصی برای نخستین بار در سراسر کشور به صورت همزمان و متمرکز برگزار شده و هر یک از گروه‌های تخصصی با وظایف، فنون عملیاتی و دانش لازم و تخصصی خود برای ایفای نقش در تحولات کشور آشنا می‌شوند.

به گفته عبداللهی‌فر، شناخت منابع قدرت نرم ایران و چگونگی تولید و پردازش این قدرت در سطوح محلی، استانی و ملّی، روش تحلیل اطلاعات، سناریو نویسی با رویکرد آینده پژوهی، روش‌های نوین جنگ شناختی و شیوه‌های نوین گفتمان سازی از جمله عناوین دروس و کارگاه‌های علمی-مهارتی این دوره می‌باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *