صدای دانشجویان

رئیس‌جمهور برنامه ‎ای برای شنیدن صدای دانشجویان در روز دانشجو ندارد

صدای دانشجویان

به گزارش خبرنگاران تشکل های دانشگاهی ، هر ساله در ایام ۱۶ آذر و روز دانشجو مراسم ویژه روز دانشجو با حضور رئیس جمهور در یکی از دانشگاه‌های کشور برگزار می شد اما امسال به دلیل شرایط کشور و شیوع کرونا احتمال می‌رفت این برنامه به صورت مجازی برگزار شود و رئیس جمهور به صورت ویدئویی پای سخنان دانشجویان بنشیند.

اگرچه در روزهای گذشته برخی اخبار درباره احتمال برگزاری این برنامه به گوش می رسید اما امروز و در روز دانشجو مشخص شد رئیس جمهور برنامه برای شنیدن صدای دانشجویان و نمایندگان تشکل های دانشجویی، در روز دانشجو ندارد.

به نظر می رسد رئیس جمهور در سال پایانی دولت تدبیر و امید با دانشجویان به مناسبت روز دانشجو دیدار و گفت و گو نخواهد کرد.

غلامرضا غفاری معاون فرهنگی وزارت علوم هم دراین باره گفته که در روز۱۶ آذر هیچ برنامه رسمی و مرکزی به مناسبت روز دانشجو نداریم.

وی همچنین تاکید کرده است: ما درخواست کرده بودیم رئیس جمهور امروز برنامه‌ای به این مناسبت داشته باشد که تا به این لحظه از سوی دفتر ریاست جمهوری هماهنگ نشده و جوابی داده نشده است. پیگیری‌های ما برای برگزاری برنامه رسمی رئیس جمهور به مناسبت روز دانشجو ادامه خواهد یافت و ممکن است این برنامه در روز‌های آینده برگزار شود، اما زمان قطعی نمی‌توانیم برای آن اعلام کنیم.

غفاری همچنین گفته است: هر برنامه‌ای که به مناسبت روز دانشجو برگزار شود قطعاً مجازی خواهد بود ضمن اینکه تمامی برنامه‌های دانشگاه‌ها به این مناسبت نیز مجازی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *