رجب رحمانی

رحمانی:‌ دولت قاطعانه با تورم برخورد کند

رجب رحمانی

به گزارش خبرنگاران، رجب رحمانی نماینده مردم تاکستان در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز (چهارشنبه اول بهمن) مجلس اظهار داشت: آه مظلومیت سردار بزرگ حاج قاسم سلیمانی و همه آزادگان و ملت‌های مظلوم کاخ سفید آمریکا را به کاخ سیاه تبدیل کرد و هیمنه آنها را شکست.

وی افزود: استیضاح ترامپ مهم نیست، آیندگان، بشریت و همه آزادگان و آزادیخواهان ترامپ را استیضاح خواهند کرد؛‌ شهید سلیمانی در سربازی ولایت تنها دستش ماند و این یعنی پرچم ولایت نباید بر زمین بماند. ان‌شاء الله همه ما سربازان ولایت و امامت و حافظان آن باشیم.

رحمانی ضمن تشکر از رئیس قوه قضائیه خاطرنشان کرد: از آقای رئیسی به خاطر مواضع قاطعانه و شجاعانه در مقابل مفاسد اقتصادی تشکر می‌کنم و استدعا دارم هیأتی را برای موضوع خرید ۱۷ هزار تن کشمش که خساراتی را به تعاونی روستایی، صادرکنندگان و خریداران وارد شده است، بفرستد.

وی گفت: با توجه به اینکه قیمت سکه و ارز کمی پایین آمده است از دولت می‌خواهم به این روند ادامه دهد، با توجه به اینکه مردم شدیدا با تورم و گرانی افسارگسیخته مواجه هستند و زندگی مردم را مختل کرده و کمر مردم را شکسته است و دولت باید قاطعانه با این تورم برخورد کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *