رستمیان

رستمیان: سلاح جدید از شروع تمرینات به دستم می‌رسد/قرار است تمرین با فشنگ بیشتر شود

رستمیان

به گزارش خبرنگاران ورزشی ، مسابقات آزاد بین‌المللی تیراندازی در حالی به صورت آنلاین و با میزبانی مصر پیگیری شد که هانیه رستمیان ملی‌پوش تپانچه کشورمان به دلیل نداشتن سلاح مناسب از رقابت انصراف داد.

در این باره اظهار داشت: این سومین مسابقه آنلاین بود که تیم ایران شرکت می‌کرد. با توجه به مشکل سلاح، مربی و من تصمیم گرفتیم رقابت نکنم.

ملی‌پوش المپیکی کشورمان ادامه داد: ما این فرصت را خواهیم داشت که در مسابقات آنلاین دیگر هم شرکت کنیم. به من قول داده‌اند برای اردوی آینده سلاح به دستم برسد.

رستمیان خاطرنشان کرد: قرار است با شروع دور جدید تمرینات این سلاح به من داده شود. امیدوارم هر چه زودتر با سلاح جدید تمریناتم را شروع کنم و برای مسابقات بعدی آماده شوم.

بانوی تپانچه کشورمان با اشاره به شروع تمرینات گفت: فکر می‌کنم دور جدید تمرینات با حضور ورزشکاران دیگر اول یا دوم دی ماه شروع شود.

رستمیان در پاسخ به این سوال که فدراسیون اعلام کرده فشنگ و مهمات تهیه کرده، آیا شما با فشنگ تمرین می‌کردید، یادآور شد: فشنگ هم تا الان به صورت هفته‌ای یکبار ۵۰ تا ۱۰۰ تیر می‌زدم که با شروع اردو و حضور ورزشکاران دیگر قرار است تمرینات ۲۵متر بیشتر شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *