ژان بوتز

روایت رقیب بیرانوند از هجوم ایرانی ها به صفحه اینستاگرامش

ژان بوتز

به گزارش خبرگزاران، ژان بوتز دروزاه‌بان فرانسوی آنتورپ و رقیب اصلی علیرضا بیرانوند بازیکن ملی پوش کشورمان در این تیم درباره بازگشت سریع خود به ترکیب اصلی و حضور کوتاه مدت علیرضا در ترکیب بعد از دو بازی با سایت «nieuwsblad» بلژیک مصاحبه ای داشت.

بوتز درباره اینکه خیلی سریع به ترکیب اصلی آنتورپ به جای بیرانوند برگشت، گفت: در ابتدا من به علی دلداری دادم. او هنوز هم نمی داند که دروازه بان شماره یک تیم است یانه. البته من هم بعد از بازی موسکرون این تجربه را داشتم چون مربی مجبور بود از میان من، لوگان و ورنر یکی از را باید انتخاب می کرد. من به عنوان دروازه بان باید با همه بجنگم تا به ترکیب اصلی تیم برسم.

او درباره اینکه از ابتدای فصل در ترکیب اصلی آنتورپ قرار داشت ولی لکو در بازی با تاتنهام و بازی بعدش به بیرانوند اعتماد کرد اما بعد از یک دوره کوتاه دوباره بوتز به ترکیب اصلی آنتورپ ملحق شد، گفت: در بهترین شرایط به سر می برم و به توانایی ام اعتماد دارم. مسیر فوتبالی ام من را قوی کرده است. در بازی با زوولت عملکرد خوبی نداشتم ولی در بازی با واسلند موفق شدم با درخشش دوباره به اوج برگردم و از عملکرد خودم رضایت دارم.

بوتز درباره اینکه از طرفداران ایرانی دوستدار بیرانوند در این مدت در فضای مجازی پیامی دریافت کرده، گفت: (باخنده) نمی توانید از اینستاگرام فرار کنید. واقعا خنده دار بود که برخی از ایرانی ها از واکنش هموطن خود عذرخواهی می کردند. شما می دانید حتی همسرم ماریون هم از ایرانی ها پیام دریافت می کرد. همسرم از من به این واکنش بیشتر اهمیت می داد. در فوتبال شما طرفدارانی دارید و در مقابل رقبایی هم دارید. بیرانوند در ایران جایگاه بالایی  دارد و این طبیعی است که دوستدارانش خواهان بازی این بازیکن باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *