مرد_میدان

رویداد تولید محتوای مجازی #مرد_میدان برگزار می شود

مرد_میدان

به گزارش خبرگزاران، به گفته حسن میثمی، دبیر رویداد مرد میدان، هدف از برگزاری این طرح، تولید، توزیع و داوری آثای حرفه ای و نیمه حرفه ای مردمی است که سال گذشته، در یک عملیات تروریستی، سردار خود را از دست داده اند. میثمی در این باره گفت: تولید محتوا و فعالیت در این حوزه می تواند علاوه بر قرابت معنوی بین مردم و این شهید بزرگوار به جریان سازیهای گسترده در فضای ملی و بین المللی در موضوع ترور و شهادت منجر شود.

این رویداد حول محور هفت عنوان شکل گرفته است؛ تولید محتوای احساسی-عاطفی و یادداشت‌هایی در وصف دلتنگی برای سردار شهید، وجوه محبوبیت حاج قاسم و نیز روحیه انقلابی و جهادی این شهید والامقام، و توجه به نقش سردار قاسم سلیمانی در امنیت ایرن و منطقه برخی از محورهای رویداد مردمی مرد میدان هستند.

توجه به جنبه الگوسازی برای قشر کودک و نوجوان، بازنمایی شخیصیت شهید و انگیزه بخشی و امیدآفرینی برای ادامه راه این شهید و نیز دیگر شهدای ارزشمند کشور نظیر شهید محسن فخری زاده، بخش دیگری از عناوین کلیدی این رویداد را تشکیل می دهند.

مشارکت کنندگان در این طرح می توانند پس از تولید محتوا در هر قالب و انتشار آن در رسانه‌های اجتماعی، گروه های اجتماعی و سایت تلوبیون، با درج هشتگ های مربوط به رویداد، عضوی از این جریان ملی شوند. ارسال اثر به شناسه @marde_meydan نیز یکی دیگر از راه های مشارکت در این رویداد مردمی است.

تنوع قالب تولید محتوا، از مزیت های این طرح است؛ شرکت کنندگان در این رویداد هیچ گونه محدودیتی در تولید محتوا ندارند، عکس، کلیپ، دابسمش، یادداشت و حتی تولیدات حرفه‌ای تر نظیر انیمیشن، فیلم کوتاه و موشن گرافی همگی قابلیت حضور در این رویداد مردمی را دارا هستند.
بخش دیگر رویداد مرد میدان، داوری آثار ارسال شده است. که افراد با حضور در سایت www.mardemeydan.ir می توانند نسبت به ارزیابی آثار  مشارکت کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *