زیدان

زیدان: کریم بنزما بهترین مهاجم تاریخ فوتبال فرانسه است

زیدان

به گزارش خبرگزاران، بامداد امروز در چارچوب هفته نوزدهم لالیگای اسپانیا، رئال مادرید مقابل اتلتیک بیلبائو به برتری ۳ بر یک رسید.

زیدان پس از این برد اظهار داشت: پس از اخراج بازیکن اتلتیک بیلبائو ما بسیار عجول بازی کردیم و کمتر شدن حریف باعث هزینه دادن ما شد. در این بازی باید صبور می‌بودیم.

وی ادامه داد: ایسکو و مارسلو می‌خواهند بیشتر بازی کنند و این مسئله طبیعی است. آنها باید به همین شکل تلاش کنند تا بتوانند در ترکیب حضور داشته باشند.

سرمربی فرانسوی رئال مادرید تصریح کرد: برای من کریم بنزما بهترین مهاجم تاریخ فوتبال فرانسه است و این را خیلی واضح نشان می‌دهد. ما امروز نمایشی زیبایی نداشتیم ولی او توانست ۲ گل برای ما به ثمر رساند. بنزما بیش از ۵۰۰ بازی برای رئال انجام داده و با گل‌هایش، رکوردهایش این مسئله را نشان می‌دهد. او از نظر من، خیلی واضح بهترین مهاجم است.

زیدان ادامه داد: ما در این بازی واقعا اذیت شدیم ولی مجبوریم زیرا که بازی در لالیگا چنین سختی‌هایی را می‌پذیرد. بازی مقابل بیلبائو چهارمین بازی هفته ما بود، ۳ بازی قبلی را خیلی خوب بازی کردیم ولی این جدال برای سختی‌های زیادی داشت. ما باید خوشحال باشیم که توانستیم ۳ امتیاز بازی را کسب کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *