سرمربی تیم‌ملی بسکتبال جوانان: حضور در لیگ‌برتر اثرگذارتر از ۱۰۰ جلسه تمرین است

 

رضا نوری در گفت‌وگو با خبرنگاران ورزشی، در مورد شرایط تیم ملی بسکتبال جوانان برای حضور در لیگ برتر اظهار داشت: با تمریناتی که انجام می‌دهیم شرایط تیم‌مان عالی است. بچه‌ها از لحاظ بدنی در وضعیت خیلی خوبی هستندو منتظریم بازی‌های لیگ آغاز شود. قطعاً رقبای سختی را پیش‌رو داریم و این می‌تواند محک خوبی برای بازیکنان جوان ما باشد.

وی تأکید کرد: کارمان واقعاً سخت است، اما به نظر من اگر همه مسابقات را هم ببازیم، باز هم برنده نهایی ما هستیم، چون در این شرایط نمی‌توانستیم اردو یا مسابقه خارجی را برگزار کنیم.

* حضور در لیگ از ۱۰۰ جلسه تمرین اثرگذارتر است

سرمربی تیم ملی بسکتبال جوانان تأکید کرد: با وجودکرونا و اینکه تیم‌ها بازیکنان خود را دراختیار ما قرار نمی‌دادند، حضورمان در لیگ خیلی به سودمان شد، چون همه بازیکنانمان را با این شرایط دراختیارمان داریم و هر هفته می‌توانیم دو مسابقه را برگزار کنیم. بازیکنان هم در این شرایط سخت می‌توانند قابلیت‌های خود را نشان دهند.

نوری با تأکید بر اینکه حضور در لیگ از صد جلسه تمرین اردو برای ما بهتر است، گفت: بچه‌ها با حضور در لیگ تنشان به تن بازیکنانی مانند صمد نیک‌خواه بهرامی، مهدی کامرانی و دیگر ملی‌پوشان و بازیکنان خارجی می‌خورد، در این صورت ترس‌شان هم می‌ریزد. من به آینده این تیم بسیار امیدوار هستم.

به گزارش خبرنگاران، لیگ برتر بسکتبال از ۱۵ آبان با حضور ۱۶ تیم و به صورت متمرکز در تهران برگزار می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *