فوتسال مس

سرمربی فوتسال مس: امیدوارم قهرمانی را تکرار کنیم/هیجان لیگ امسال بیشتر می‌شود

فوتسال مس

عاطفه رضایی در گفت‌وگو با خبرنگاران ورزشی ، در خصوص قرعه‌کشی لیگ برتر فوتسال بانوان اظهارداشت: هر دو گروه توازن دارند اما شاید گروه ما کمی سخت‌تر باشد. مسابقات از ۲۶ دی‌ ماه آغاز می‌شود و خدا را شکر می‌کنیم که تصمیم بر برگزاری لیگ گرفته شد.

سرمربی تیم فوتسال بانوان مس رفسنجان درباره تغییرات این تیم برای لیگ امسال، عنوان کرد: ۲ بازیکن با ما به توافق نرسیدند و رفتند که امیدوارم هر جا هستند موفق باشند. با چند بازیکن جدید به توافق رسیدیم که بعد از قرارداد ۱۰۰ درصد لیست تیم را اعلام می‌کنیم.

وی درباره شروع تمرینات مس، گفت: از ۴ دی تمرینات بدنسازی ما شروع شده و وضعیت بچه‌ها خوب است. امیدوارم مانند سال گذشته پر قدرت ظاهر شویم. بارها گفته‌ام حفظ قهرمانی از کسب آن سخت‌تر است چرا که در این شرایط توقع از این تیم بالاست. باشگاه مس در این چند سال حمایت خود را از بانوان برنداشته و سال قبل هم سنگ تمام گذاشت.

سرمربی مس درباره اینکه ۲۰ روز به شروع مسابقات مانده فکر نمی‌کنید این یک ماه تمرین برای تیم قهرمان کم باشد، خاطرنشان کرد: یک ماه قبل از این یکسری برنامه و تمرین به بازیکنان دادیم که آنها در خانه آن را انجام دهند. از ۴ دی هم تمرینات شروع شده و فکر نمی‌کنم تا شروع لیگ وقت ما کم باشد.

رضایی همچنین درباره سطح مسابقات امسال، یادآور شد: فکر می‌کنم امسال لیگ هیجان بیشتری داشته باشد چرا که مسابقات در ۲ گروه برگزار می‌شود و تیم‌های خوبی هم در لیگ هستند. امیدوارم ما هم مانند سال گذشته خوب عمل کنیم. امیدوارم کرونا لیگ را بهم نزند و با سلامتی مسابقات را به پایان برسانیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *