سریالی تعاملی «هشتگ قرنطینه» ساخته می شود/ سریالی با موضوع کرونا

به گزارش خبرگزاران، «هشتگ قرنطینه» سریالی تعاملی به کارگردانی بهمن گودرزی و نویسندگی کریم خودسیانی و محصول شبکه امروز اینترنتی است که مرحله پیش تولید و انتخاب بازیگران را سپری می کند.

علی پاکدامن مدیر شبکه اینترنتی امروز با اعلام این خبر گفت: «هشتگ قرنطینه» سریالی آپارتمانی است که با بهره گیری از نظرات و تجربه های مردم به صورت تعاملی تولید خواهد شد. فعلاً بنا داریم حدود ۱۰-۱۵ قسمت از سریال را جلوی دوربین ببریم. در جریان پخش از ایده ها و خاطرات مردم با موضوع کرونا و تجربه هایشان از دوران قرنطینه ناشی از شیوع این ویروس مرگبار در ادامه تولید استفاده کنیم. تلاش داریم ضمن آگاهی بخشی درباره نحوه پیشگیری و گسترش این ویروس بویژه در این برهه حساس که متأسفانه شیوع کرونا افزایش یافته، با هدف تلطیف فضای ناشی از مسائل مرتبط با قرنطینه  و تبعات دست و پنجه نرم کردن مردم با این ویروس، در قالب روایت قصه هایی سرگرم کننده به زبان طنز بپردازیم.

او افزود: قصه سریال در یک آپارتمان می گذرد که هشت خانوار با کاراکترهایی جالب در آن ساکن هستند و در هر قسمت شاهد اتفاقی خواهیم بود که ممکن است تا چند قسمت آتی هم ادامه یابد. قرار است در ترکیب بازیگران این سریال از تلفیق چهره های جدید و بازیگران پیشکسوت بهره ببریم.

به گفته او، اطلاع رسانی درباره چگونگی حضور علاقه مندان جوان بازیگری در این سریال و نیز طرح نظرات و ایده های بینندگان برای اعمال در داستان بزودی صورت خواهد گرفت. پخش آزمایشی شبکه اینترنتی امروز که مجوز تولید برنامه های خود را از سازمان صدا و سیما در بستر آیو دریافت کرده است، دوازدهم آبان ماه همزمان با هفته وحدت مصادف با شب میلاد پیامبر به صورت لایو در اینستاگرام شبکه و به نشانی اینترنتی emrooztv.net آغاز شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *