والیبال بانوان

صادقی: ویدئوچک به کاهش خطای داوری کمک می‌کند/برگزاری یک مسابقه در شهرستان عادلانه بود

والیبال بانوان

فریبا صادقی در گفت‌وگو با خبرنگاران ورزشی ، درباره دور قرار بود در ۴ دور برگزار شود اما به دلیل شیوع ویروس کرونا و جلوگیری از هزینه‌های بیش از اندازه به منظور سلامتی بازیکنان با نظرسنجی از مربیان به ۲ دور تقلیل یافت که منطقی هم به نظر می‌رسد.

وی افزود: در دور نهایی ۴ تیمی که از سطح فنی بهم نزدیک هستند با هم رقابت خواهند کرد، فکر می‌کنم بازی‌ها به این صورت جذاب خواهد شد.

سرمربی تیم والیبال بانوان ذوب‌آهن درباره استفاده از ویدئوچک در مرحله نهایی، عنوان کرد: ویدئوچک هم ۱۰۰ درصد به از بین بردن اشتباهات و خطای داوری کمک می‌کند. برای نخستین بار است که این کار در بخش بانوان انجام می‌شود و امیدوارم به خوبی پیاده شود.

صادقی یادآور شد: آنچه بیشتر تیم شهرستانی را آزار می‌دهد به خصوص ما، اینکه بعد مسافت زیاد و هوا سرد است. ما هم زمینی مسافرت می‌کنیم و باید ۳ بار به تهران بیاییم اما حریفان ما یعنی پیکان و سایپا در خانه خود هستند و راحت‌تر می‌توانند در مسابقات حاضر شوند.

وی با اشاره به اینکه در این مسیر به خصوص در زمان پیاده و سوار شدن بازیکنان بین راه امکان انتقال ویروس کرونا هست، تصریح کرد: طی مسیر آن هم در اتوبوس امکان انتقال ویروس را دارد. اگر شرایطی ایجاد می‌شد که این مسابقات حتی یک دوره در شهرستان برگزار شود عادلانه بود اما منطق فدراسیون در استفاده از ویدئوچک باعث شده این مسابقات را در تهران انجام دهد. ما هم فعلا صحبتی نکردیم تا ببینیم چه پیش می‌آید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *