طائرپور: در بازی اول بدشانسی آوردیم/اقامت در هتل اشتباه است

پریناز طائرپور در گفت‌وگو با خبرنگاران ورزشی ، درباره شکست مقابل مهرام در هفته اول لیگ برتر بسکتبال بانوان، اظهارداشت: بازیکن سنتز ما به خاطر کرونا در این دیدار حضور نداشت از طرفی ۳ بازیکن هم ۳ هفته قبل کرونا داشتند و ۲۰ روز تمرینی نداشتند، همین موضوع تاثیر خود را روی بازی گذاشت.

وی افزود: اگر به آمار بازی نگاه کنید می‌بینید که ما کوارتر سوم و چهارم حریف را شکست دادیم. دیدار با مهرام نخستین بازی ما بعد از ۸ ماه بود. با سینام مشهد هم بازی داشتیم که این تیم به خاطر کرونا نیامد و ما نخستین بازی را مقابل مهرام انجام دادیم. این مسائل تاثیر خود را گذاشت.

سرمربی تیم بسکتبال بانوان گروه بهمن یادآور شد: سالهای گذشته پیش از شروع لیگ چند دیدار دوستانه برگزار می‌کردیم تا نقاط ضعف و قوت دست‌مان بیاید اما امسال به خاطر کرونا این شرایط فراهم نشد. بدشانسی آوردیم اما در مسابقات بعدی جبران می‌کنیم. بازی برد و باخت دارد، ما سال قبل در گروه آسان‌تری قرار داشتیم اما امسال اینطور نیست. باید بجنگیم تا پیروز شویم.

طائرپور درباره تیم مهرام، گفت: این تیم یکی از بازیکنان ما را جذب کرد. یکی از بازیکنان هم به عنوان کمک مربی به مهرام پیوست. ما می‌توانیم دور برگشت این تیم را شکست دهیم. تمریناتی که داشتیم در بازی نخست اجرا نشد، چون بازی اول بود هیجان تاثیر داشت.

سرمربی تیم بسکتبال مهرام در پاسخ به این سوال که نخستین بازی لیگ در شرایط کرونا چطور برگزار شد، عنوان کرد: بسیار منظم بود، تمام سالن و نیمکت‌ها ضدعفونی شده بود اما همیشه نگرانی وجود دارد. من خودم در طول مسابقه ماسک داشتم.

طائرپور همچنین درخصوص اینکه تیم‌های تهرانی مجبور بودند در هتل اقامت کنند تصریح کرد: با اقامت در هتل هزینه‌های ما بیشتر است و ریسک هم وجود دارد اما فکر می‌کنم اگر ورزشکار در منزل باشد امنیت بیشتری دارد. تمام تیم‌ها مخالف اقامت در هتل بودند چون در خانه غذای بهتری می‌خورند. ممکن است ورزشکار از کارکنان هتل کرونا بگیرد اما حداقل در خانه می‌داند چه کسی کرونا دارد و چه کسی ندارد. اقامت در هتل اشتباه است و باید این موضوع را حذف کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *