عباس زاده مشکینی

عباس زاده مشکینی: FATF بخشی از برنامه آمریکا برای سیطره کم هزینه بر جهان است

عباس زاده مشکینی

محمود عباس زاده مشکینی نماینده مردم مشکین شهر در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگاران: گفت FATF بخشی از برنامه آمریکا و غرب برای سیطره کم هزینه بر جهان است که بخش اقتصادی و مالی آن را شامل می شود.

وی افزود: آمریکا می‌خواهد از طریق FATF کشورهایی را که در کنترل و تحت هژمونی آن قرار ندارند را کنترل کند و در واقع این طوری است که به دنبال به دام انداختن کشورهای این گونه کشورهاست.

نماینده مردم مشکین شهر در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: شاید کشورهایی که تحت هژمونی آمریکا قرار دارند و برای ایشان هزینه‌ای نداشته باشد و حتی ممکن است منافع ایران نیز برای آنها به همراه داشته باشد اما همانطور که گفتم این ساز و کار به مثابه طوری برای به دام انداختن کشورهای دیگر است.

عباس زاده مشکینی خاطرنشان کرد: در کشور مسائل مختلفی پیرامون پیوستن یا پیوستن به FATF مطرح می‌شود که به نظر من باید یک گروه کارشناسی به طور دقیق مزایا و معایب و آن را مشخص کند و بسته مدیریتی عالیه نظام ارائه دهند.

وی افزود: برخورد برخی ها در داخل کشور با موضوع پیوستن به FATF یا نپیوستن در داخل کشور در رابطه با FATF بی‌اثر سیاست زدگی و بر اساس منافع زودگذر است.

نماینده مردم مشکین شهر در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: در رابطه با FATF باید منافع و مصالح ملی مدنظر قرار گیرد نه اینکه منافع زودگذر مد نظر باشد و باید منفرد و مصلحت کشور را در این باره مورد توجه قرار داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *