ندا عسگرنیا

عسگرنیا: در بسکتبال باید تا ثانیه آخر جنگید/پخش زنده نقطه عطف بسکتبال بود

ندا عسگرنیا

ندا عسگرنیا در گفت‌وگو با خبرنگاران ورزشی ، درباره پایان مرحله مقدماتی لیگ بسکتبال، اظهار داشت: مرحله مقدماتی به پایان رسید و از ۱۶ بهمن مرحله پلی‌آف شروع خواهد شد تا ۴ تیم راه یافته به دور بعد مشخص شوند.

وی درباره اینکه لیگ امسال به خاطر کرونا به شکل دیگری برگزار شد نظر شما درباره تاثیر کرونا در لیگ چیست، گفت: تنها چیزی که کرونا باعث شد نباشد و برای ما لذت بخش بود، بزرگوارانی بود که دوست داشتند بازی‌ها را از نزدیک بینند اما این اتفاق رخ نداد. این اتفاق تلخی بود چون حضور تماشاگر بازی را بسیار جذاب می‌کند.

سرمربی تیم بسکتبال نارسینا ادامه داد: از نظر دیگر کرونا تاثیری نداشت و کیفیت بازی‌ها بسیار بالا بود. تیم‌ها با قدرت و آمادگی در لیگ شرکت داشتند و کرونا تاثیری در شرایط فنی تیم‌ها نداشت.

وی همچنین به پخش زنده مسابقات اشاره کرد و یادآورد شد: مهمترین اتفاق لیگ پخش زنده بود که از کانال‌های مختلف شاهد بودیم. این موضوع نقطه عطفی در تاریخ بسکتبال بود و عدم حضور تماشاگر را تا حدودی پوشش داد. این موضوع شرایطی را فراهم کرد تا همه از سراسر کشور بتوانند مسابقات را ببینند.

سرمربی تیم بسکتبال بانوان نارسینا خاطرنشان کرد: در بسکتبال باید تا هزارم ثانیه آخر جنگید و کم نیاورد تا نقشه‌ای که داریم را اجرا کنیم. ما تازه به قسمتی از لیگ رسیده ایم. تیم‌ها برنامه‌ریزی خود را خواهند داشت و امیدوارم در ادامه هم شاهد بازی‌های خوبی باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *