عسگرنیا: می‌خواهیم بسکتبال زیبایی ارائه دهیم/به کسب سکو امیدواریم

ندا عسگرنیا در گفت‌وگو با خبرنگاران ورزشی ، در خصوص وضعیت تیمش برای حضور در لیگ برتر بسکتبال بانوان اظهار داشت: امسال به خاطر شرایط کرونا وضعیت نسبت به سالهای گذشته متفاوت است و ورزش هم درگیر کرونا شده، به همین دلیل ما هم تمرینات و یارگیری را دیرتر شروع کردیم اما تمرینات مرتب انجام می‌شود. لیگ هم یک هفته به تعویق افتاد که فکر می‌کنم این موضوع برای آمادگی بازیکنان بهتر باشد.

وی در پاسخ به این سوال که با توجه به بحران کرونا و وضعیت قرمز تهران باشگاه‌ها تعطیل هستند، با این وضعیت چطور کنار می آیید، گفت: خیلی از مواقع تمرینات ما هم لغو شده است اما به هر شکلی شده سعی می‌کنیم تمرینی داشته باشیم، البته اگر شرایط حادتر شود و باشگاه‌ها بسته، شرایط‌ ما هم سخت می‌شود. هفته اول تمرینات برای ما سخت بود اما با توجه به این که رفته رفته بازیکنان از نظر بدنی آماده شدند تمرینات بهتر پیش رفت.

سرمربی تیم بسکتبال بانوان نارسینا در پاسخ به سوالی مبنی بر گروه بندی لیگ برتر عنوان کرد: ما در گروه مرگ قرار داریم البته حریفان خوبی در گروه ما هستند که قشنگی بسکتبال به همین است، بنابراین ما باید از همان بازی اول همه چیز را جدی بگیریم.

عسگر نیا درباره اینکه آیا به مقام فکر می‌کنید خاطرنشان کرد: بعد از یکسال عدم حضور دوست دارم برای تمام کسانی که بسکتبال را می بینند شاهد یک بازی زیبا و تعریف شده باشند اما مطمئنا نگاهی به مقام داریم و به کسب سکو امیدواریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *