عطایی: با برگزاری مسابقات در دو گروه و به صورت رفت و برگشت موافقیم

بهروز عطایی در گفت و گو با خبرنگاران ورزشی ، درمورد نحوه برگزاری ادامه مسابقات لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشور اظهار داشت: فدراسیون والیبال چند پیشنهاد را ارائه کرده است که بسته‌های پیشنهادی اول و دوم آن تفاوت چندانی با هم ندارد و فکر می‌کنم باشگاه ها با آنها موافق نباشند.

وی ادامه داد: در مدل سوم هم قرار است مسابقات تا پایان نیم فصل به همین شکل ادامه پیدا کند و تنها تغییراتی در دور برگشت ایجاد می شود. برخلاف برخی صحبت هایی که مطرح شده در هیچ کدام از مدل ها قرار نیست مسابقات به صورت متمرکز برگزار شود. از بین مواردی که فدراسیون ارائه کرده باشگاه ما با مدل سوم یعنی برگزاری مسابقات در دو گروه به صورت رفت و برگشت موافق است.

سرمربی تیم والیبال هراز آمل خاطرنشان کرد: تیم ملی امسال باید در رقابت های المپیک حضور پیدا کند و اتمام سریع مسابقات می‌تواند به تیم ملی ضربه بزند. اگر قرار باشد تصمیمی گرفته شود باید تمام جوانب در نظر گرفته شود. نباید تیم ملی را فدای لیگ کنیم. طبق برخی صحبت‌ها مسابقات دی ماه تمام می‌شود، اما اردوی تیم ملی حداقل فروردین آغاز خواهد شد.

عطایی گفت: وقفه ای که ایجاد می شود بازیکنان را از شرایط ایده آل دور خواهد کرد. برای تصمیم گیری‌های اینگونه نباید منافع اشخاص درنظر گرفته شود. بحث منافع باشگاه ها و تیم ملی مطرح است. کرونا در تمام جهان وجود دارد و باید یاد بگیریم که مقل بقیه کشورها با وجود این ویروس، مسابقات لیگ را برنامه ریزی  و اجرا کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *