«عقرب‌شاه» خطرناک‌تر از قبل باز می‌گردد

به گزارش خبرنگاران سینمایی  به نقل از هالیوود ریپورتر، فیلم «عقرب شاه» (The Scorpion King) با حضور دواین جانسون به دنبال موفقیتی دیگر است. هالیوود ریپورتر تایید کرد که یونیورسال در حال بازسازی مجدد نسخه فیلم سال ۲۰۰۲ است.

شرکت یونیورسال در حال ساخت فیلم سینمایی «عقرب شاه» با فیلمنامه ای از «جاناتان هرمان» و بازی «دوواین جانسون» است.

«جاناتان هرمان»، نویسنده فیلمنامه، که نامزدی اسکار برای فیلم «Straight Outta Compton»(مستقیم از کامپتون) کسب کرده، نویسندگی فیلمنامه این پروژه سینمایی را برای شرکت فیلمسازی «سون باکس پروداکشن» متعلق به دوواین جانسون و دنی گارسیا را برعهده دارد.

«عقرب شاه»  یکی از دنباله های اصلی سری فیلم های «مومیایی» ساخته «برندان فریزر» است بود که در آن شاهد حضور عقرب شاه با بازی دوواین جانسون به عنوان آنتاگونیست(ضد قهرمان) فیلم «بازگشت مومیایی» در سال ۲۰۰۱ بودیم.

سال بعد، جانسون فیلم خودش را ساخت. پیش پرده ای که داستان جنگجوی بیابانی ماتایوس را روایت می کرد. در آن زمان عقرب شاه در سطح جهانی ۱۷۸.۷ میلیون دلار درآمد کسب کرد و جانسون را به عنوان هنرپیشه ای برجسته معرفی کرد.

حالا این نسخه به عنوان برداشتی معاصر از آن نسخه سینمایی توصیف شده که ساختش به روز بوده و در مجموع تفاوت های شاخصی با فیلم قبلی دارد.

دوواین جانسون در مورد این فیلم جدید گفت: «عقرب شاه» اولین نقش من بر پرده نقره ای سینما بود و من افتخار و هیجان دارم که این افسانه جالب را دوباره تصویر کرده و به نسل جدید تحویل می دهم.

«پادشاه عقرب» یا «عقرب شاه» (The Scorpion King) فیلمی در ژانر فانتزی به کارگردانی چاک راسل و تهیه کنندگی «وینس مک من» است که در سال ۲۰۰۲ منتشر شد. دواین جانسون برای بازی در این فیلم بیشترین دستمزد تاریخ سینما برای اولین تجربه بازیگری حدود ۵ میلیون دلار دریافت نمود و صاحب رکورد گینس گشت.

فیلم پادشاه عقرب ۲ دنباله این فیلم محسوب می‌شود.

دوواین داگلاس جانسون (Dwayne Douglas Johnson) زاده ۲ می ۱۹۷۲ در هایورد کالیفرنیا با لقب ورزشیِ راک (The Rock) (به معنای صخره) هنرپیشه، تهیه‌کننده فیلم و کشتی‌گیر حرفه‌ای پیشین آمریکایی است. جانسون یکی از برترین ستارگان تاریخ کشتی حرفه‌ای به‌شمار می‌رود که در طول فعالیت‌اش در دبلیودبلیوئی به قهرمانی‌های گوناگون دست پیدا کرد. او همچنین یکی از موفق‌ترین و پردرآمدترین بازیگران جهان است، به گونه‌ای که فیلم‌های او در سراسر جهان براساس باکس آفیس بیش از ۱۰.۵ میلیارد دلار تا سال ۲۰۲۰ فروش داشته‌ است. جانسون در سال‌های ۲۰۱۶ و ۲۰۱۹ از سوی مجله تایم به عنوان یکی از ۱۰۰ شخصیت تأثیرگذار جهان معرفی شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *