فودن

فودن:گواردیولا مربی بزرگ و نابغه ای است/همیشه تاکتیک های عالی داریم

فودن

به گزارش خبرگزاران، منچسترسیتی در بازی بزرگ با چلسی که شب گذشته از هفته هفدهم لیگ برتر انگلیس انجام داد، همان نیمه اول کار را تمام کرد.

سیتیزن ها به لطف درخشش بازیکنانی همچون گوندوغان، فودن و دبروینه در نیمه اول ۳ گل زدند و خیال خود را برای کسب برد مقابل میزبان استمفوردبریجی راحت کردند.

در پایان نیز با برتری ۳ بر یک از این دوئل بزرگ خارج شدند. فیل فودن که در این پیکار یک گل زد و یک پاس گل داد به اسکای اسپورت گفت:آمدن به اینجا و دست یابی به چنین نتیجه ای کار ساده ای نیست. این نتیجه به ما اعتمادبنفس می بخشد. البته ما همینگونه می خواهیم به کار ادامه دهیم و همین رویه را در پیش بگیریم.

وی افزود:نیمه اول بسیار خوبی داشتیم. مقابل چلسی و در نیمه اول این که تیم شما ۳ گل بزند، کار راحتی نیست و همیشه هم اتفاق نمی افتد. البته در نیمه دوم کمی توپ را از دست دادیم و آنها اجازه یافتند بیشتر حرکت کنند اما به نظرم عملکردمان فوق العاده بود. امروز عالی بودیم و در یک سوم حریف قدرت بیشتری داشتیم.

فودن ادامه داد:پس از آخرین بازی یک استراحت کوچک داشتیم. شاید همین به ما کمک کرد تا امروز انرژی بگیریم. تحت تاثیر آن نمایشی فوق العاده داشته باشیم و همه در سطح بالایی بازی کنیم.

هافبک هجومی و ۲۰ ساله در مورد پپ گواردیولا و تاکتیک های مربیش نیز گفت: ما همیشه در مسابقات بزرگی مثل این از تاکتیک های عالی برخوردار هستیم. با پپ گواردیولا ما مربی بزرگ و نابغه ای داریم. تحت هدایت او مقابل چلسی اینگونه صحیح بازی کردیم و راه خود را برای کسب بردی مهم ادامه دادیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *