تیم فوتسال

لک: برخی تمرکزشان را برای حاشیه سازی روی کراپ الوند گذاشته اند/ جاوید بهترین است

تیم فوتسال

 رضا لک در گفت وگو با به خبرنگاران ورزشی ، ‌در واکنش به صحبت‌های حاشیه‌‌ای بعضی از پیشکسوتان فوتسال در مورد بازوبند کاپیتانی مهدی جاوید و مصطفی نظری در تیم فوتسال کراپ الوند ایرانیان اظهار داشت:در تمام دنیا سرمربی تیم، کاپیتان را مشخص می‌کند و این موضوع تازگی ندارد‌، اما برای من جالب است که برخی از دوستان تمرکزشان را روی تیم کراپ گذاشته‌‌اند و با صحبت های خود به دنبال حاشیه سازی برای این مجموعه هستند. قطعاً در این موضوع ناکام خواهند بود چون در حال حاضر کراپ یکی از بی‌‌‌‌حاشیه‌‌ترین تیم‌‌های لیگ برتر است و فقط روی کسب نتایج تمرکز کرده‌ایم و به این حرف‌ها نیز توجهی نخواهیم کرد.

وی افزود: در حال حاضر مهدی جاوید به عنوان کاپیتان تیم ما انتخاب شده و این موضوع مورد تایید کادرفنی و مدیریت باشگاه است،جاوید یکی از بهترین راس های دنیاست که چندین دوره آقای گلی لیگ برتر را در کارنامه دارد و تمامی تیم‌‌‌ها هم آرزوی داشتن وی را دارند و رهبر بزرگی برای هر تیمی است. همچنین باید بگویم در تیم ما مصطفی نظری نیز از سابقه بسیار بالایی برخوردار است و جزو یکی از بهترین بازیکنان ایران و آسیا محسوب می‌شود.

وی در ادامه تصریح کرد: در جلسه‌‌‌‌ای که به صورت خصوصی با مهدی جاوید و مصطفی نظری برگزار کردم هر دوی این بازیکنان از تصمیم بنده استقبال کردند و هیچ مشکلی در این خصوص وجود ندارد، پیشنهاد می‌کنم دوستان به جای حاشیه‌سازی برای کراپ به دنبال موفقیت خود باشند.

سرمربی تیم فوتسال کراپ الوند ایرانیان، در مورد بازی این هفته خود مقابل فردوس قم گفت: با توجه به برنامه‌ریزی که انجام داده‌ایم شرایط تیم از لحاظ بدنی و فنی بسیار خوب است و مصدوم و محرومی هم نداریم و با تمام قوا آماده حضور در بازی روز چهارشنبه هستیم، باید بگویم بازی برابر تیم قم دشوار خواهد بود اما برای کسب ۳ امتیاز وارد زمین خواهیم شد. البته عقب افتادن تاریخ برگزاری لیگ زمان خوبی در اختیار ما گذاشت که توانستیم روی نقاط قوت و ضعف تیم کار کنیم.

لک در خصوص رعایت پروتکل‌‌های بهداشتی گفت : تا به حال در تمرینات باشگاه کراپ پروتکل های بهداشتی به خوبی رعایت شدند، در زمان برگزاری تمرینات هر دو هفته یکبار تست کرونا انجام می‌دادیم، چون سلامتی بازیکنان و مجموعه برای ما در اولویت قرار دارد، تست تشخیص کرونای تمام اعضای تیم منفی اعلام شد و در این خصوص هیچ مشکلی وجود ندارد.

لک در پاسخ به این سوال که ارزیابی‌‌اش از عملکرد ورزشی مدیران باشگاه کراپ چیست، اظهار داشت : مدیران باشگاه کراپ تابحال به تمامی تعهدات خود عمل کردند و بسیار حرفه‌ای و صادقانه با اعضای تیم برخورد می‌‌‌کنند. این موضوع به روند آماده‌سازی تیم و در ادامه به کسب نتایج کمک خواهد کرد که نشان دهنده توانایی بالای مدیریت مجموعه کراپ است. امیدوارم بعضی از همکاران به جای حاشیه‌سازی برای سایر تیم‌ها بر روی مجموعه خود تمرکز کنند و بگذارند فوتسال به شرایط خوب خود باز گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *