لیست ۱۹ نفر کارگزارنی‌ها »رَد گُم کنی» است/نامزد اصلی دقیقه ۹۰ رونمایی می‌شود

محمدزارع فومنی دبیرکل حزب مردمی اصلاحات در گفت و گو با خبرنگاران  درباره انتشار یک لیست انتخاباتی از سوی محسن هاشمی اظهار داشت: این لیست ۱۹ نفره شگرد حزب کارگزاران سازندگی برای تفرقه در بین اصلاح طلبان است.

وی با بیان اینکه حزب کارگزاران بداند دوران رفتارهای پدرسالارانه حزبی تمام شده است، افزود: نه لیست حزب کارگزاران سازندگی و نه گزینه مجمع روحانیون مبارز مورد توافق هیچ حزب اصلاح طلبی نیست چرا که ما نیازمند افراد و نامزدهایی هستیم تا بتوانند در جامعه تحول ایجاد کنند.

فومنی تصریح کرد: احزاب اصلاح طلب هر کدام نامزد اختصاصی خودشان را دارند که در یک ساز و کار مشخص نامزدها را در معرض آرای درون حزبی قرار خواهند داد و سپس نامزدهای نهایی را انتخاب می کنند.

دبیرکل حزب مردمی اصلاحات در عین حال تاکید کرد: لیست ۱۹ نفره حزب کارگزاران سازندگی رَد گُم کنی است و آنها دقیقا ۹۰ قطعا نامزد اصلی خودشان رونمایی می کنند و البته تمایل زیادی نیز به نامزدی علی لاریجانی و محسن هاشمی دارند.

 محسن هاشمی فرزند ارشد مرحوم آیت‌الله اکبر هاشمی رفسنجانی و عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی شنبه اول آذرماه فهرست ۱۹ نفره ای را در اختیار ایسنا قرار داده بود که در این لیست ۱۹ از چهره های اصلاح طلب به عنوان گزینه های احتمالی برای نامزدی در  ۱۴۰۰ حضور داشتند.

سیدحسن خمینی، اسحاق جهانگیری، محمدرضا خاتمی، محمدرضا عارف، محمدجواد ظریف، علی مطهری، رضا اردکانیان، علی لاریجانی، مسعود پزشکیان، محمدجواد آذری جهرمی، محمدباقر نوبخت، سورنا ستاری، عبدالناصر همتی، علی‌اکبر صالحی، محمد صدر، مجید انصاری، عبدالواحد موسوی لاری، معصومه ابتکار و شهیندخت مولاوردی در این لیست بودند و نکته قابل توجه اینجاست که نام محسن هاشمی، غلامحسین کرباسیچی و ملک زاده که به تازگی استعفای وی از معاونت وزارت بهداشت جنجال آفرین شده وجود ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *