شهید فخری زاده

مجمع نمایندگان استان تهران:‌ دستگاه‌های امنیتی و قضایی عاملین ترور شهید فخری زاده را مجازات کنند

شهید فخری زاده

به گزارش خبرگزاران، مجمع نمایندگان استان تهران با صدور پیامی از دستگاه‌های امنیتی و قضایی خواست مسببین و عاملان به شهادت رساندن شهید فخری زاده را تحت تعقیب قرار داده و دستگیر و مجازات کنند.

متن پیام به شرح ذیل است:

بسم رب شهداوصدیقین

مِنَ الْمُؤْمِنِینَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّهَ عَلَیْهِ فَمِنْهُمْ مَنْ قَضَیٰ نَحْبَهُ وَمِنْهُمْ مَنْ یَنْتَظِرُ وَمَا بَدَّلُوا تَبْدِیلًا
بار دیگر دست پلید صهیونیسم جهانی به سرکردگی‌آمریکای جنایتکاریکی از فرزندان غیور، مجاهد، دانشمند و خادم مردم و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران که عمر پر از برکت خود را در راه ارتقاء توان دفاعی  کشور سپری کرد به شهادت رساندند.
شهادت شهیدنستوه دکترمحسن فخری زاده ازیک سو اجر الهی او بود و از سویی دیگر ناتوانی مکرر رژیم تروریست اسراییل واستکبارجهانی  در مقابله بانظام مقتدراسلامی ایران را آشکارتر ساخت.
شهادت شهیدسرافراز، سردار دلها حاج قاسم سلیمانی و اکنون شهید عرصه عمل و علم در حوزه دفاعی جز، استیصال دشمنان خبیث ترجمه دیگری ندارد و آنها در خیال باطل خود فکر نکنند که با ترور و به شهادت رساندن شهیدانی چون دانشمندان هسته ای و شهیدفخری زاده می‌توانند مانع رشد و ترقی سریع و روزافزون علم بخصوص در حوزه دفاعی شوند.
مجمع نمایندگان‌ استان تهران با عرض تبریک و تسلیت شهادت شهید سرافراز جناب دکتر محسن فخری زاده به محضر فرماندهی معظم کل قوا،حضرت آیت الله خامنه ای مدظله العالی، خانواده مکرم و معزز ایشان، نیروهای مسلح کشور، جامعه علمی و دانشگاهی و امت شهید پرور و همیشه در صحنه از دستگاه های انتظامی،امنیتی و قضایی انتظار تعقیب سریع، دستگیری و به مجازات رساندن مسببین و عاملان به شهادت رساندن شهید والامقام‌ دکتر محسن فخری زاده را دارد.

مجمع نمایندگان استان تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *