محسن تمجید: حضور نوجوانان در لیگ برتر بلامانع است/ مدت زمان قرارداد ورزشکاران تغییر می‌کند

به گزارش خبرگزاران، محسن تمجید با توجه به اتمام مهلت ثبت نام اولیه و مشخص شدن تیم‌های داوطلب حضور در لیگ های تکواندو، اظهار داشت: ما روز ۵ آبان‌ماه را برای واریز ۵۰ درصد مبلغ ورودیه‌ در نظر گرفتیم که با درخواست تیم‌ها این تاریخ تا ۱۵ آبان ماه تمدید شد.

وی در خصوص حضور همزمان ورزشکاران در دو لیگ افزود: از آن جایی که همواره پشتوانه‌سازی تیم‌های ملی جزء سیاست‌های اصلی فدراسیون بوده است، یک ورزشکار نمی‌تواند همزمان در دو لیگ یک رده سنی مسابقه دهد اما با توجه به سیاست های قبلی فدراسیون، با هدف پشتوانه سازی و ارتقاء سطح کیفی، هر تیم باید حداقل یک و حداکثر سه ورزشکار از رده سنی نوجوانان را در تیم “جوانان و بزرگسالان” خود استفاده نماید.

سرپرست سازمان لیگ فدراسیون تکواندو با اشاره به برگزاری مسابقات لیگ به صورت متمرکز گفت: به منظور افزایش ایمنی ورزشکاران و امکان رعایت حداکثری  پروتکل های بهداشتی مقابله با کرونا تصمیم به برگزاری مسابقات به صورت متمرکز و همراه با قرنطینه ورزشکاران و تمام عوامل اجرایی گرفته شده که هماهنگی‌های نهایی در خصوص محل برگزاری مسابقات در دست اقدام است. بدیهی است با توجه به اینکه شیوع ویروس کرونا در این برهه زمانی گستر‌ده‌تر شده است، برگزاری رقابت‌ها پس از بهتر شدن شرایط خواهد بود.

تمجید در گفت‌وگو با روابط عمومی فدراسیون تکواندو با اشاره به مدت زمان قرارداد تکواندوکاران خاطرنشان کرد: بعداز جلسات هم اندیشی صورت گرفته، مدت زمان قرارداد ورزشکاران برای حضور در لیگ به صورت شناور، یک تا سه ساله تعیین شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *