محکومیت مالی ذوب‌آهن و مربی گل گهر

محکومیت مالی ذوب‌آهن و مربی گل گهر/ جریمه نفت مسجد سلیمان به دلیل رعایت نکردن پروتکل‌های بهداشتی

محکومیت مالی ذوب‌آهن و مربی گل گهر

به گزارش  خبرگزاران، کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال جدیدترین آرای خود را درباره تیم‌های متخلف صادر کرد.

*دیدار تیم های ذوب آهن اصفهان و گل گهر سیرجان در هفته هشتم برگزار شد که باشگاه ذوب آهن به دلیل داشتن ۵ بازیکن اخطاری به پرداخت ۹۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

*همچنین سعید الهویی، مربی تیم گل گهرسیرجان به دلیل اعتراض به داوری که منجر به کارت ( مسبوق به سابقه) بود به پرداخت مبلغ ۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.چنانچه گزارش دیگری از تخلف الهویی به این کمیته ارسال شود تنبیهات شدیدتری اعمال می شود.

*باشگاه نفت مسجد سلیمان به دلیل عدم رعایت پروتکل های بهداشتی در دیدار برابر فولاد خوزستان در هفته هفتم، به پرداخت ۱۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

*دیدار تیم های وچان کردستان و قشقایی شیراز از سری رقابتهای لیگ برتر فوتبال بانوان برگزار شد که از سوی سمیرا محمدپور، بازیکن تیم وچان کردستام اعتراض به داور مسابقه رخ داد. وی به یک جلسه محرومیت از همراهی تیم خود محروم شد و به پرداخت ۵ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

*شروین رحمتی، مدیر تیم وچان کردستان به دلیل اعتراض به داور به توبیخ کتبی و پرداخت ۳ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.فاطمه صادقی ، مربی تیم وچان کردستان به دلیل اعتراض به داور به توبیخ کتبی و پرداخت ۳ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *