مدیرعامل نفت مسجد سلیمان

مدیرعامل نفت مسجد سلیمان: با فشار سیاسی اینجا نیامدم/ به زودی با حسینی دیدار می کنیم

مدیرعامل نفت مسجد سلیمان

به گزارش خبرنگاران ورزشی ، چندی پیش با تصمیم وزارت نفت هیات مدیره باشگاه نفت مسجد سلیمان دچار تغییرات گسترده شد و افراد جدیدی به عنوان مدیران این باشگاه معرفی شدند. مهران حسنوند مدیر رسانه‌ای باشگاه نفت مسجد سلیمان شب گذشته در برنامه زنده تلویزیونی عنوان کرد که این اتفاق به خاطر فشارهای سیاسی و خارج از وزارت نفت افتاده و دلیل آن را خودش هم نمی‌داند.

محمدنظری مدیرعامل جدید باشگاه نفت مسجد سلیمان در مورد اینکه آیا با فشار سیاسی عهده‌دار مسئولیت این باشگاه شده است، به خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس گفت: اصلا چنین چیزی نیست. آن‌هایی که این صحبت‌ها را انجام می‌دهند خودشان آدم‌های سیاسی هستند و فکر می‌کنند بقیه هم مثل خودشان هستند و با این موضوعات سیاسی برخورد می‌کنند.

وی افزود: در صورتیکه این یک تصمیم سازمانی است و در مجموعه وزارت نفت گرفته شده، این تیم متعلق به وزارت نفت و برای مردم است. همانطور که در سیستم‌ها و شرکت‌های دیگر وزارت نفت این اتفاق می‌افتد و تغییراتی حاصل می‌شود، طبیعی است که در باشگاه نفت مسجد سلیمان هم این اتفاق می‌افتد و اصلا سیاسی نیست.

مدیرعامل نفت مسجد سلیمان در مورد حل مشکلات این تیم عنوان کرد: ان‌شالله مراسم معارفه مدیران جدید باشگاه فردا برگزار می‌شود. حتما با سیدمجتبی حسینی دیدار و گفت‌وگو می‌کنیم تا مشکلات تیم برطرف شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *