لیگ کشتی

مسئول پرحاشیه کشتی به پرورش اندام رفت/ سازمان لیگ در انتظار مدیر جدید و توانمند

 لیگ کشتی

به گزارش خبرنگاران ورزشی ، انتخابات فدراسیون پرورش اندام شنبه ۱۳ دی ماه برگزار شد و عبدالمهدی نصیرزاده با کسب آرای بیشتر، برای چهار سال سکان‌دار این فدراسیون شد. وی قبل از این نیز در سودای ریاست بر کشتی، کاندیدای انتخابات این فدراسیون شد اما نتوانست با علیرضا دبیر رقابت کند و انتخابات این رشته را “مهندسی شده” خواند.

نصیرزاده با اینکه رقیب دبیر در انتخابات فدراسیون کشتی بود، به عنوان رئیس سازمان لیگ کشتی برگزیده شد. او در این مدت با حواشی متعددی در فدارسیون دست و پنجه نرم کرد که هنوز خیلی از آن ابهامات برطرف نشده است.

از ثبت قرارداد بازیکن سرباز تا اجحاف در حق تیم کردستان که سبب حذف این تیم شد، لیگ پرحاشیه‌ای را رقم زد. حواشی برگزاری فینال و بی‌نظمی استقلال، گل سرسبد حواشی نصیرزاده بود. تیمی که با الطاف وی بسته شد و انتقاد دیگر تیم‌ها بخاطر جانبداری را به همراه داشت.

رئیس حال حاضر پرورش اندام چهار سال پیش هم برای کسب صندلی این فدراسیون تلاش کرد اما نتوانست نظر رای دهندگان را جلب کند و از رسیدن به این جایگاه بازماند. در آن زمان هم حواشی نصیرزاده در زمان حضور در کمیته آموزش فدراسیون پرورش اندام برایش دردسرساز شد. نصیرزاده در دوره قبل هم انتخابات پرورش اندام شرکت کرد و از پورعلیفرد شکست خورده بود تا چهار سال در انتظار به دست آوردن این جایگاه تمام تلاشش را بکند.

نصیرزاده با وجود تکیه بر صندلی پرورش اندام، هنوز از سمت خود در سازمان لیگ کشتی استعفا نکرده و مدعی شده می‌خواهد در این سمت بماند و کمک کند. او قصد برگزاری مجدد جام باشگاه‌های جهان را دارد که به احتمال خیلی زیاد با مخالفت سرمربیان تیم ملی روبرو خواهد شد.

باید دید دبیر چه تصمیمی در رابطه با نصیرزاده خواهد گرفت و چه زمانی رئیس جدید سازمان لیگ را معرفی خواهد کرد چرا که مدیر پرحاشیه این سازمان، در دوره تک شغله بودن نیز عملکرد مطلوبی نداشت و نتوانست نمره قبولی بگیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *