فوتبال

مسلمان: انصاف نیست حق سایپا پایمال شود/ امیدوارم عدالت محوری مخدوش نشود

فوتبال

محسن مسلمان در گفت و گو با خبرنگاران ورزشی ، درباره اتفاقات بازی‌های اخیر سایپا اظهار داشت: به عنوان یک بازیکن از تیم خوش سابقه سایپا که ید طولایی در پرورش و معرفی بازیکنان آینده دار به فوتبال کشور دارد، از فدراسیون توقع دارم با رعایت عدالت، حق را به حقدار برساند.

وی ادامه داد: سایپا جدا با حضور پررنگ در لیگ برتر و فعالیت موثر در لیگ های پایه، همه ساله بازیکنان توانمندی را به فوتبال کشورمان معرفی می کند و واقعا به گردن آن حق دارد. انصاف نیست سایپا اینگونه با قضاوت های اشتباه و ناداوری ها از کسب امتیاز غافل بماند و حقش پایمال شود.

هافبک تیم سایپا ادامه داد: در بازی‌های اخیر هر بار یک اشتباه داوری باعث نتیجه نگرفتن ما شده است‌. اوج این قضاوت های نادرست در دیدار مقابل پیکان با گرفتن یک پنالتی عجیب و غریب به ضرر ما و تعویض ششم حریف صورت گرفت.

مسلمان تصریح کرد: امیدواریم حضور بازیکن غیر مجاز در دیدار سایپا مقابل پیکان مورد بررسی دقیق قرار گیرد و با پیروی از قوانین بین المللی، مانند بازی ۴ ماه قبل لیگ ایتالیا بین تیم‌های رم و اسپتزیا، نتیجه پیروزی بازی سایپا مقابل پیکان برای تیم ما ثبت شود تا عدالت محوری فوتبال مخدوش نشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *