نمایشنامه نویسی تئاتر مقاومت

معرفی داوران بخش خیابانی و محیطی و نامزدهای بخش نمایشنامه نویسی تئاتر مقاومت

 نمایشنامه نویسی تئاتر مقاومت

به گزارش خبرگزاران، امیر دژاکام، علیرضا استادی و حمید ابراهیمی به‌عنوان داوران بخش خیابانی و محیطی هفدهمین جشنواره سراسری تئاتر مقاومت منصوب و معرفی شدند.

امیر دژاکام؛ نویسنده، بازیگر و کارگردان، دارای مدرک لیسانس کارگردانی از دانشکده هنرهای زیبا (۱۳۶۹)، فوق لیسانس کارگردانی از دانشگاه تربیت مدرس (۱۳۷۳) و دارای مدرک دکترا (درجه یک هنری) در سال ۱۳۹۴ است. بازی در چندین مجموعه تلویزیونی از جمله «ترانه مادری»، «آخرین دعوت»، «سال‌های مشروطه» و «تبریز در مه» از سوابق وی در عرصه سریال‌های تلویزیونی است.

حمید ابراهیمی؛ کارگردان، نویسنده و بازیگر است که بازی در چندین مجموعه تلویزیونی و سینمایی و همچنین داوری چند جشنواره مهم استانی و منطقه‌ای تئاتری همچون تئاتر ماه، تئاتر بسیج، مقاومت و جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر از جمله فعالیت‌های او به شمار می‌آید.

علیرضا استادی؛ بازیگر، کارگردان و نویسنده که دارای مدرک کارشناسی رشته نمایش از دانشکده هنر و معماری دانشگاه آزاد اسلامی است.

بخش خیابانی و محیطی هفدهمین جشنواره سراسری تئاتر مقاومت از ۲۸ آذرماه در محوطه باز تالار وحدت بدون حضور تماشاگران و تنها با حضور داوران و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار خواهد شد. علاقه‌مندان می‌توانند برای دیدن آثار جشنواره به‌صورت آنلاین از طریق سایت تیوال اقدام نمایند.

*نامزدهای بخش نمایش‌نامه‌نویسی جشنواره تئاتر مقاومت معرفی شدند

نامزدهای بخش نمایش‌نامه‌نویسی این جشنواره معرفی شدند. دکتر نصرالله قادری، نادر برهانی‌مرند و حمیدرضا نعیمی داوری بخش نمایش‌نامه‌نویسی و ایوب آقاخانی نیز مدیریت این بخش از جشنواره را برعهده داشتند.

اسامی نامزدهای این بخش به شرح زیر است:

۱- مرد شده: آسو بهاری

۲- از پشت شانه‌هایش: مهدی نصیری

۳- کاش جای این همه استخوان لب‌هایت برمی‌گشت: شهرام کرمی

۴- بلشویک: امیرقاسم ستوده قهفرخی

۵- دریایی ناخواهر: رضا گشتاسب

۶- یزله: محسن رحمانی

۷- بابا آدم: لیلی عاج

۸- شهریور آخرین ماه این تقویم است: محمدرضا آریانفر

۹- پرونده‌های کوچک گم‌گم: گووان مهر اسماعیل‌پور

۱۰- راه پیموده‌شده: غلامحسین دولت‌آبادی

۱۱- میشو سوزوکی: علی‌اصغر گروسی

۱۲- برگرد رفیق: روزبه حسینی

۱۳- سروها: علی میرزاعمادی

۱۴- اینجا تهران، صدای ما را…: کهبد تاراج

۱۵- :P.W محسن عظیمی

هفدهمین جشنواره سراسری تئاتر مقاومت با دبیری حمید نیلی و به همت انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس بنیاد فرهنگی روایت فتح، از ۲۵ آذر در حال برگزاری است و تا دوم دی‌ماه ادامه خواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *