جشنواره فیلم کوتاه تهران

معرفی محل برگزاری و داوران جشنواره فیلم کوتاه تهران

 جشنواره فیلم کوتاه تهران

به گزارش خبرگزاران،  نشست هم‌اندیشی مدیرعامل انجمن سینمای جوانان ایران با معاون فرهنگی و جمعی از مدیران پردیس سینمایی ایران مال درباره نحوه و کیفیت برگزاری سی و هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران در این مجموعه برگزار شد.

در این جلسه که با حضور سیدصادق موسوی مدیرعامل انجمن سینمای جوانان ایران، اکبر تشکری‌نیا معاون فرهنگی مجموعه ایران مال و جمعی از مدیران این مجموعه همراه بود، درباره اختصاص ۹ سالن به نمایش آثار منتخب جشنواره سی و هفتم در ایام برگزاری این رویداد سینمایی توافق و قطعیت صورت گرفت.

اکبر تشکری نیا معاون فرهنگی بازار بزرگ ایران با اشاره به حمایت این مجموعه از جوانان فیلمساز و جشنواره فیلم کوتاه تهران بیان کرد: آمادگی این را داریم که با همه توان و انرژی از این رویداد حمایت کنیم و در ایام برگزاری جشنواره تمامی امکانات پردیس سینمایی ایران مال در اختیار اهالی و مخاطبان فیلم کوتاه خواهد بود.

وی افزود: به نظرم جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران رویداد بسیار مهمی برای صنعت سینمای ایران است؛ جشنواره‌ای در مسیر کشف و معرفی استعدادها است. این اولین باری است که پردیس سینمایی ایران مال به عنوان کاخ یک جشنواره معرفی می‌شود و همچنین بعد از کرونا نیز اولین باری است که یک جشنواره قرار است به شکل حضوری برگزار شود. امیدواریم با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی و همراهی عزیزان فیلم کوتاه این مهم به بهترین نحو رقم بخورد.

در این دیدار همچنین ضمن بازدید از بخش‌های مختلف مجموعه، مقرر شد نمایش آثار جشنواره در بازه زمانی ۱۱ صبح تا ۷ عصر یکم تا پنجم بهمن در سانس‌های مختلفی صورت بگیرد که متعاقباً درباره آن اطلاع‌رسانی خواهد شد. این رویداد سینمایی به دلیل شرایط کرونا میزبان جمع محدودی از مخاطبان و اهالی فیلم کوتاه خواهد بود.
آثار راه‌یافته به جشنواره سی‌وهفتم در دو بخش آنلاین که شامل بخشی از فیلم‌های کوتاه با اعلام تمایل و رضایت صاحبان این آثار و بخش حضوری شامل تمامی آثار راه‌یافته، با ۲۵ درصد ظرفیت سالن‌ها و رعایت تمامی پروتکل‌های بهداشتی و اعمال محدودیت‌های حفظ سلامتی اکران خواهند شد.
نمایش فیلم‌های سی و هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران ۱ تا ۵ بهمن‌ماه ۹۹ صورت می‌گیرد. این رویداد ششم بهمن‌ نیز با معرفی برگزیدگان به کار خود پایان خواهد داد.

* داوران جشنواره ۳۷ فیلم کوتاه تهران
داوران به گزارش ستاد خبری سی و هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران، اعضای هیات داوران بخش مسابقه ملی سی و هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران معرفی شدند.
بر اساس این خبر، محمدمهدی عسگرپور، محمدرضا دلپاک، ناصر صفاریان، اسماعیل منصف، بهرام توکلی، روح الله حجازی، رقیه توکلی، اشکان رهگذر و حمیدرضا لطفیان فیلم‌های منتخب بخش مسابقه ملی جشنواره را داوری خواهند کرد.
بخش نمایش فیلم‌های سی و هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران به دو شکل آنلاین و حضوری ۱ تا ۵ بهمن‌ماه ۹۹ در پردیس سینمایی ایران مال برگزار می‌شود.  این رویداد ششم بهمن‌ نیز با معرفی برگزیدگان به کار خود پایان خواهد داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *