ملی‌پوش اهداف پروازی

ملی‌پوش اهداف پروازی: سالهاست با مهمات داخلی کار می‌کنیم/با برنامه‌ریزی مناسب می‌توانیم به المپیک برویم

ملی‌پوش اهداف پروازی

به گزارش خبرنگاران ورزشی ، سپیده سیرانی تیرانداز تیم صنایع بازیافت راتا شمال با ۶۷ شلیک موفق از ۷۵ هدف در ۳ راند توانست رکورد جدیدی در ماده تراپ بانوان مسابقات لیگ اهداف پروازی ثبت کند.

وی در گفت‌ وگو با خبرنگاران ورزشی در این باره اظهارداشت: حدود یک سال بود که تعطیل بودیم که بعد از این مدت لیگ شروع شد. هر چه بیشتر پیش می‌رفتیم، امتیازات ما هم بهتر می‌شد.

ملی‌پوش اهداف پروازی ایران ادامه داد: برگزاری لیگ به حضور و آمادگی ما در مسابقات بعد کمک می‌کند. من باید از باشگاه صنایع بازیافت راتا شمال تشکر کنم که کمک کردند و فشنگ در اختیار من گذاشتند تا بتوانم به خوبی تمرین کنم. شرایط با هماهنگی فدراسیون برای من فراهم بود تا در آزادی تمرین کنم.

سیرانی درباره اینکه ملی‌پوشان تیراندازی همیشه از نبود فشنگ و مهمات گلایه دارند، وضعیت اهداف پروازی به چه صورت است، گفت: ما سالهاست از مهمات داخلی استفاده می‌کنیم. به خاطر تحریم و قیمت بالا نمی‌توان از مهمات خارجی استفاده کرد که این موضوع هم در رکوردها بی تاثیر نیست.

وی در پاسخ به این سوال که فکر می‌کنی اهداف پروازی روزی بتواند راهی المپیک شود، خاطرنشان کرد: اگر برنامه‌ریزی مناسب، تمرینات منظم و مربی خوب داشته باشیم حتما به المپیک می‌رویم.

بانوی ملی‌پوش کشورمان همچنین درباره وضعیت مالی تیراندازان، یادآور شد: ما قبلا منبع مالی نداشتیم اما تیم‌هایی که اسپانسر شده‌اند کمک می‌کنند. فکر می‌کنم قراردادهایی که هست قابل قبول باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *