لایحه بودجه 1400

موسوی: لایحه بودجه ۱۴۰۰ نیازمند چکش‌کاری و تغییرات بیشتری است

لایحه بودجه 1400

حجت‌الاسلام سیدکاظم موسوی نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگاران درباره نقایص و نارسایی‌های لایحه بودجه ۱۴۰۰، اظهار داشت: به لایحه بودجه باید اصلاحات و پیوست‌‌های متعدد و متکثری  الحاق شود چرا که اگر مجلس کلیات بودجه را تصویب کند قطعا از سوی مردم بازخواست خواهد شد.

نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه باید در شرایط فعلی تدبیر را بالا ببریم، گفت:‌ لایحه بودجه نیازمند چکش‌کاری و تغییری بیشتری استو تأکید داریم که باید به استان‌های کمتر برخودار و دهک‌های پایین توجه بیشتری شود.

نماینده مردم اردبیل در مجلس درباره بررسی مجدد لوایح FATF در مجمع تشخیص مصلحت نظام، گفت: چرا باید دشمن از مراودات پولی و مالی ما باخبر شود آیا این امر سبب نمی شود که آنها بیشتر سنگ اندازی کنند و مشکلاتی را برای ما به وجود آورند؟

وی خاطر نشان کرد : هرچه به دنبال شفاف‌سازی بیشتر اقداماتمان در مواجهه با درخواست‌های دشمنان شدیم آسیب‌های بیشتری متوجه ما شد.ما اجازه دادیم که مأموران سازمان ملل از فوردو و آب سنگین اراک بازدید کنند اما آنان دانشمندان ما را شناسایی و شهید کردند که شهادت دکتر فخری زاده یکی از آنها بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *