میرزاجانپور

میرزاجانپور: نباید ریسک کنم/ فعلا با عصا راه می‎‌روم و عجله‌ای ندارم

میرزاجانپور

به گزارش خبرگزاران، مجتبی میرزاجانپور درباره روند درمان مصدومیتش، اظهار داشت: سه روز بعد از مصدومیت از ناحیه آشیل پا، تحت عمل جراحی قرار گرفتم و به توصیه پزشک معالجم، پایم ۲ هفته در آتل و ۴ هفته هم در گچ بود.

وی با بیان این که چهارشنبه سوم دی‌ماه گچ‌ پایم را باز کردم، تصریح کرد: سیامک افروزی فیزیوتراپ تیم ملی والیبال ایران بعد از معاینه، چند تمرین به من داد و تاکید کرد وضعیت خوبی دارم. در حال حاضر، مشغول انجام فیزیوتراپی هستم و با عصا راه می‌روم. این شرایط چیزی حدود ۲ تا ۳ هفته ادامه دارد و سپس، کم کم عصا را باید کنار بگذارم.

دریافت کننده ملی پوش تیم والیبال سپاهان درباره مدت زمان پروسه درمانی مصدومیتش گفت: پزشک جراحم گفته بود پروسه درمانم، ۴ تا ۶ ماه طول خواهد کشید. در حال حاضر، یک ماه و نیم از عمل جراحی‌ام گذشته و تا عید نوروز، چیزی حدود چهار ماه و نیم از این اتفاق می‌گذرد. البته عجله‌ای ندارم؛ نباید ریسک کنم و می‌خواهم با آمادگی کامل به میدان برگردم. اصلا دوست ندارم با عجله کارم را شروع کنم و خدایی نکرده، آسیب دیگری ببینم.

میرزاجانپور در پاسخ به این پرسش که آیا اردوهای تیم ملی در ابتدای سال جدید را از دست خواهد داد یا خیر؟ گفت: این طور فکر نمی‌کنم؛ شرایط پایم در حال حاضر خیلی خوب است و به احتمال زیاد، به اردوهای تیم ملی می‌رسم. البته باید ببینم نظر پزشک معالجم و دکتر افروزی چیست.

دریافت‌کننده ملی‌پوش تیم ‌والیبال فولاد مبارکه سپاهان، ۲۰ آبان‌ ماه و در جریان دیدار تیمش با شهداب یزد در هفته نهم لیگ برتر، از ناحیه آشیل پای چپ‌ مصدوم شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *